.
  • .

У Запоріжжі поліцейські відвідали дитячий спеціальний заклад

Працівники поліції ювенальної превенції відвідали Комишуваську школу соціальної реабілітації, де утримуються неповнолітні за скоєння тяжких

злочинів. Поліцейські провели профілактичні бесіди з вихованцями закладу та перевірили їхні умови проживання.
8 листопада інспектори відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області відвідали Комишуваську школу соціальної реабілітації Міністерства освіти і науки України.

 

Заклад – єдиний у своєму роді в нашій державі. Це спеціальний навчальний заклад для неповнолітніх, які вчинили тяжкі злочини. Діти направляються до спеціальної навчально-виховної установи за рішенням суду та відбувають покарання у вигляді примусового заходу виховного характеру.

Поліцейські перевірили умови утримання неповнолітніх. Також інспектори ювенальної превенції розповіли дітям про їхні права і обов’язки, про відповідальність, яка загрожує неповнолітнім за повторне вчинення різноманітних правопорушень, та нагадали правила поведінки у школі.

Нагадаємо, що працівники поліції ювенальної превенції влаштували для дітей екскурсію до Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

Відділ комунікації
поліції Запорізької області

Безкоштовні оголошення

Швидко, легко й безкоштовно

Подати оголошення в газету

Резонанс

Читай он-лайн

 

page 1 thumb large97

Замовити передплату

Оформи електронну передплату - читай газету “Запорізька правда” он-лайн!

strelka animatsionnaya kartinka 0265

Підпишіться на наш відеоканал