.
  • .

Олексій Кавилін: "Запорізькі підприємства на 95 мільйонів збільшили сплату податку прибуток"

З початку року запорізькі підприємства (крім підприємств, які обліковуються у Спеціалізованій ДПІ з обслуговування великих платників у м. Запоріжжя) перерахували до бюджетів усіх рівнів 375 мільйонів гривень податку на прибуток. Рівень надходжень минулого року збільшено на 95,4 мільйона гривень. Згідно з бюджетним розподілом до державної скарбниці надійшло майже 327 мільйонів, що на 84 мільйони більше, ніж торік, бюджети громад на місцях отримали 48 мільйонів, показники відповідного періоду минулого року перевищено на 11,6 мільйона.
Як відзначив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, пожвавлення в економіці прямо позначилося на бюджетних відрахуваннях, перш за все, від податку на прибуток підприємств цьогорічний темп приросту до держбюджету склав 9,6 відсотка, до місцевих скарбниць – 78 відсотків.
Найбільшими платниками податку на прибуток є підприємства Дніпровського та Вознесенівського районів м. Запоріжжя, які забезпечили, відповідно, 72 та 52,6 мільйона гривень. Суб'єкти господарювання Мелітопольського району та Шевченківського району обласного центру перерахували по 46,6 мільйона, Олександрівського району м. Запоріжжя – майже 22,5 мільйона, Комунарського району – 21,5 мільйона, Хортицького району – 19,5 мільйона, бердянські підприємства сплатили 18,7 мільйона.
Нагадаємо, податок на прибуток підприємств, базова ставка якого становить 18 відсотків, зараховується до державного бюджету у розмірі 90 відсотків, 10 відсотків залишається у розпорядженні місцевих громад. Крім того, до місцевих бюджетів надходить 100 відсотків податку на прибуток комунальних підприємств. Про це повідомляє Головне управління ДФС у Запорізькій області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Австралієць приховав у посилці для запоріжця від митного контролю 250 Євро

Підпишіться на наш відеоканал