.
  • .

ОСББ по вулиці Незалежної України, 31 виділять кошти з міського бюджету на капітальний ремонт покрівлі

Кілька днів тому в одній з квартир будинку по вулиці Незалежної України, 31 з полотка обвалилася штукатурка. Це притому, що у 2014 - 2015 роках одна з підрядних організацій почала ремонт даху.

Проте навесні 2015 року роботи були зупинені, тоді також сталося обвалення стелі в квартирах.
За результатами обстеження встановлено, що покрівля і горищне перекриття будівлі знаходяться в аварійному стані. Будинок - довоєнної будови. У ході відновних робіт у післявоєнний період замість горищного перекриття уклали рейки і дерев'яні дошки, засипавши їх шлаком. Не дивно, що за цей період перекриття зробилося непридатним.

 


За дорученням міського голови Володимира Буряка, був підготовлений проект капітального ремонту покрівлі і горищного перекриття. Вартість робіт - більше 6,7 мільйонів гривень.


- Проблема існувала давно. Після підготовки проекту у нас з'явилася можливість перерозподілити кошти і направити їх на початок капітального ремонту покрівлі. На найближчій сесії на початок робіт буде виділено 1,6 мільйонів гривень. Надалі планується виділити кошти і на завершення капітального ремонту, - заявив Володимир Буряк.


Кошти на ремонт покрівлі у будинку по вулиці Незалежної України, 31 раніше були передбачені в міському бюджеті. Проте за цей час у будинку створено об'єднання співвласників. Тому виникла необхідність їх перенаправити, оскільки ремонт у будинках ОСББ фінансується з міського бюджету за іншою статтею.


- Для мене не існує різниці, створено у будинку ОСББ або ні. У будь-якому з цих будинків живуть запоріжці, яких міська влада не має права залишати наодинці з існуючими проблемами житлового фонду. Тому ми продовжуватимемо фінансувати капітальні ремонти в запорізьких багатоповерхівках, незалежно від форм їх власності, - зазначив Володимир Буряк.

Підпишіться на наш відеоканал