.
  • .

У Запорізькому регіоні митні платежі зросли на 37 відсотків

За п'ять місяців 2017 року митні надходження до державного бюджету склали 2 мільярди 461 мільйон гривень, що на 37% або на 664,4 мільйона більше, ніж за аналогічний

період 2016 року.
Як відзначають фахівці Запорізької митниці ДФС, промисловість – основна галузь, яка забезпечує більшу частину митних платежів з імпорту. Майже 74 відсотки надходжень під час оформлення у митних органах – за ввезенні промисловими підприємствами товари для використання у виробничих процесах. Решту мита спрямовують суб'єкти невиробничих галузей.
Найактивніше запорізькі промисловці імпортують машини, устаткування та транспорт, сплачуючи 42 відсотки від загальних надходжень митних платежів. Також у розрізі товарних угрупувань значна частка припадає на паливно-енергетичні товари – 16%, метали та вироби з них – 16%, продовольчі товари та продукцію сільського господарства – 11%, хімічної промисловості – 6% та стільки ж – на мінеральні продукти.
На сьогодні серед пріоритетних напрямів роботи митниці є контроль за достовірністю декларування митної вартості як бази оподаткування митних платежів та реалізації комплексу заходів, спрямованих на створення сприятливих умов для суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності.

 

Запорізька митниця ДФС

Підпишіться на наш відеоканал