Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за січень - травень 2017 року забезпечило відшкодування втрат на суму понад 30 млн гривень

Протягом січня - травня 2017 року у межах наданих прав і повноважень Управлінням Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області забезпечено усунення порушень, що призвели до втрат

фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 30,37 млн гривень. За результатами проведених контрольних заходів керівниками місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийнято 31 управлінське рішення.
За матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 8 досудових розслідувань, вручено 10 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, у 24 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.
За допущені порушення 44 особи притягнуто до адміністративної та 16 – до дисциплінарної і матеріальної відповідальності.
Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 21,3 млн гривень.

 


Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області

Додаткова інформація