.
  • .

Викликаються до Центрального ОРВК

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України, на виконання Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352, Указу Президента України № 122/2016 від 29.03.2016 р.

«Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році», розпорядження Запорізького міського голови від 07.04.2016 № 183р «Про проведення призову громадян України на строкову військову службу у травні – червні та жовтні - листопаді 2016 року та заходи щодо його забезпечення» викликаються до призовної дільниці Центрального об’єднаного районного військового комісаріату міста Запоріжжя громадяни 1989 - 1996 років народження Вознесенівського та Олександрівського району, які не мають права на відстрочку від призову, та громадяни, які втратили право на відстрочку:

Олександрівський район

Губрієнко Денис Євгенійович 1990
Добреля Дмитро Валерійович 1990
Доля Ілля Андрійович 1990
Жмак Денис Ігорович 1990
Жук Роман Олексійович 1990
Журавльов Філіп Леонідович 1990
Кобельчук Марк Валерійович 1990
Корчан Антон Олексійович 1990
Кострикін Максим Олександрович 1990
Красоткін Артем Володимирович 1990
Кузьмінський Артем Ігорович 1990
Легкоступ Денис Анатолійович 1990
Мальцев Валентин Олександрович 1990
Михайлов Денис Андрійович 1990
Мішков Ігор Геннадійович 1990
Ніколенко Дмитро Олександрович 1990
Петров Олексій Вячеславович 1990
Попов Микола Анатолійович 1990
Порініс Дмитро Артурович 1990
Пузько Євген Олександрович 1990
Сидоренко Олександр Валерійович 1990
Сокол Євген Ігорович 1990
Сороколєтов Олександр Петрович 1990
Тищенко Микола Миколайович 1990
Шаповалов Павло Володимирович 1990
Якимов Андрій Валерійович 1990
Аметов Володимир Олексійович 1991
Балабуха Ян Миколайович 1991
Бурикін Микита Андрійович 1991
Дорошенко Руслан Анатолійович 1991
Кабаков Анатолій Федорович 1991
Карандась Ян Володимирович 1991
Кот Степан Валерійович 1991
Красногорський Віктор Вікторович 1991
Криворучко Олексій Віталійович 1991
Лисенко Богдан Романович 1991
Ліфанов Антон Андрійович 1991
Лукьянчиков Олександр Миколайович 1991
Мільченко Євгеній Сергійович 1991
Міхєєв Олександр Олександрович 1991
Мозолевський Денис Вікторович 1991
Онуфрієнко Тарас Олександрович 1991
Рустамов Віктор Шамеддінович 1991
Саврицький Даніїл Олександрович 1991
Сагань Станіслав Юрійович 1991
Сажко Артем Сергійович 1991
Сажко Сергій Сергійович 1991
Сидоренко Павло Русланович 1991
Скорін Максим Євдокимович 1991
Слободанюк Артур Сергійович 1991
Смаль Станіслав Едуардович 1991
Таланов Микита Сергійович 1991
Тюріков Ігор Геннадійович 1991
Уколов Максим Олександрович 1991
Усов Євген Ігорович 1991
Фещенко Євген Васильович 1991
Фоменко Леонід Григорович 1991
Форостянко Андрій Вікторович 1991
Христич Ярослав Юрійович 1991
Черняк Юрій Сергійович 1991
Чистов Олександр Михайлович 1991
Шашликов Владислав Степанович 1991
Абрамовський Олександр Олександрович 1992
Агєєнко Артур Олегович 1992
Барботкін Роман Романович 1992
Борисов Тимофій Дмитрович 1992
Вакал Богдан Олексійович 1992
Варапаєв Василь Валерійович 1992
Василенко Денис Сергійович 1992
Ворсін Олександр Дмитрович 1992
Гаврилюк Віктор Олександрович 1992
Гордєєв Ярослав Геннадійович 1992
Гребінь Андрій Олександрович 1992
Грицаєнко Микита Сергійович 1992
Демченко Сергій Олександрович 1992
Єременко Павло Миколайович 1992
Єрмаков Костянтин Вікторович 1992
Іванченко Володимир Володимирович 1992
Іванюха Ігор Олександровіч 1992
Кабаніст Олександр Сергійович 1992
Камєнєв Леонід Олександрович 1992
Ковальчук Олександр Андрійович 1992
Корнієнко Едуард Сергійович 1992
Крот Олексій Сергійович 1992
Ланін Родіон Едуардович 1992
Ларіонов Володимир Сергійович 1992
Мазніченко Ігор Андрійович 1992
Максимов Антон Володимирович 1992
Мальцев Сергій Олександрович 1992
Мулін Микола Сергійович 1992
Настека Олег Сергійович 1992
Омельченко Максим Миколайович 1992
Потапенко Микола Олександрович 1992
Проломов Антон Андрійович 1992
Роботягов Андрій Володимирович 1992
Синєпольський Руслан Геннадійович 1992
Скляр Олександр Дмитрович 1992
Станчевський Олександр Олександрович 1992
Стьожка Олександр Сергійович 1992
Суслинець Олег В'ячеславович 1992
Тимошенко Євген Васильович 1992
Третяков Віктор Валентинович 1992
Тутинін Максим Сергійович 1992
Хоролець Анатолій Сергійович 1992
Чекмарьов Данііл Олександрович 1992
Черкун Євген Анатолійович 1992
Шаманков Володимир Юрійович 1992
Шептій Юрій Олександрович 1992
Шерстюк Дмитро Миколайович 1992
Ярмоленко Руслан Вікторович 1992
Абросимов Микита Євгенович 1993
Барановський Володимир Вікторович 1993
Білоног Владислав Євлладійович 1993
Бодряга Пилип Миколайович 1993
Бойко Вадим Вікторович 1993
Бурцев-Куркін Дмитро Григорович 1993
Волков Дмитро Миколайович 1993
Галас Артем Олегович 1993
Гамалій Юрій Юрійович 1993
Герман Ігор Валерійович 1993
Греченок Дмитро Леонідович 1993
Гриша Сергій Олександрович 1993
Діденко Костянтин Юрійович 1993
Дмитрук Ярослав Валерійович 1993
Дробот Віталій Степанович 1993
Єрмоленко Володимир Олексійович 1993
Єрьоменко Костянтин Олегович 1993
Жила Олександр Вадимович 1993
Жуков Сергій Андрійович 1993
Закарлюка Євген Андрійович 1993
Зіма Станіслав Юрійович 1993
Іванов Руслан Сергійович 1993
Ікол Сергій Олександрович 1993
Камусакі Томас Фортунє 1993
Киселица Руслан Гашамович 1993
Клименко Артур Євгенійович 1993
Ковальський Вадим Андрійович 1993
Корогод Микита Ігорович 1993
Криворуков Всеволод Олександрович 1993
Куриков Євген Вікторович 1993
Лакатош Роман Олександрович 1993
Лосєв Андрій Ігорович 1993
Лукаш Назар Геннадійович 1993
Ляшенюк Олег Сергійович 1993
Максименко Василь Вікторович 1993
Мельничук Андрій Олександрович 1993
Мінака Дмитро Олександрович 1993
Міхєєв Артур Юрійович 1993
Мозольов Костянтин Валерійович 1993
Олініченко Денис Романович 1993
Пеліванов Євген Вікторович 1993
Підгора Євгеній Олегович 1993
Потоцький Антон Валентинович 1993
Прилуцький Іван Валерійович 1993
Пустовий Михайло Сергійович 1993
Путря Олег Петрович 1993
Решетняк Юрій Володимирович 1993
Рогінський Олександр Вікторович 1993
Рожков Артем Олегович 1993
Савчук Андрій Юрійович 1993
Савьолов Микита Олексійович 1993
Сажнєв Андрій Анатолійович 1993
Сажнєв Станіслав Ігорович 1993
Сапяний Євген Андрійович 1993
Спірідонов Максим Артурович 1993
Степанов Леонід Вікторович 1993
Стойловський Микола Дмитрович 1993
Стукало Тарас Вікторович 1993
Тищенко Іван Анатолійович 1993
Троцюк Ілля Миколайович 1993
Трусов Антон Юрійович 1993
Усенко Дмитро Валентинович 1993
Ушастиков Олександр Олексійович 1993
Фісенко Сергій Вячеславович 1993
Фомін Костянтин Сергійович 1993
Холковський Богдан Олександрович 1993
Чишко Микола Сергійович 1993
Чумаченко Максим Сергійович 1993
Шантарук Роман Васильович 1993
Шаповал Богдан Дмитрович 1993
Шевченко Євген Олександрович 1993
Шуйський Кирило Михайлович 1993
Юхник Дмитро Вадимович 1993
Яковенко Роман Аязович 1993
Яковлев Ілля Андрійович 1993
Якушев Тимофій Олегович 1993
Авдєєв Кирило Іванович 1994
Авраменко Сергій Сергійович 1994
Андриковський Денис Віталійович 1994
Башмаков Дмитро Сергійович 1994
Бойку Сергій Валентинович 1994
Бугайов Денис Васильович 1994
Галушко Антон Олегович 1994
Ганус Петро Володимирович 1994
Гонтарь Євгеній Андрійович 1994
Денисенко Олександр Ігорович 1994
Діденко Денис Андрійович 1994
Довгіль Дмитро Олександрович 1994
Долгополов Станіслав Ігорович 1994
Єфімченко Юрій Андрійович 1994
Жолоб Віталій Олександрович 1994
Заєць Микола Станіславович 1994
Запорожець Максим Олександрович 1994
Зацерковний Микита Олександрович 1994
Картінін Максим Сергійович 1994
Кириленко Ярослав Віталійович 1994
Кирилюк Владислав Олександрович 1994
Киселенко Вадим Вячеславович 1994
Коломоєць Владислав Олександрович 1994
Коноплянко Артем Петрович 1994
Корнієнко Роман Валерійович 1994
Котов Костянтин Едуардович 1994
Кузьменко Максим Вадимович 1994
Марченко Дмитро Володимирович 1994
Марченко Олександр Олександрович 1994
Матвієнко Артем Андрійович 1994
Матюхін Олександр Олександрович 1994
Мацан Віталій Юрійович 1994
Меняйленко Данило Андрійович 1994
Орловський Володимир Костянтинович 1994
Остапчук Владислав Валерійович 1994
Прохнер Дмитро Владиславович 1994
Резніков Михайло Ігорович 1994
Рибаков Євген Вікторович 1994
Риженьких Денис Сергійович 1994
Романець Ігор Вячеславович 1994
Рубльов Олександр Русланович 1994
Самков Володимир Олександрович 1994
Сащенко Дмитро Сергійович 1994
Свистельник Владислав Романович 1994
Скрипка Валерій Андрійович 1994
Тимофєєв Олексій Ігорович 1994
Тітенко Сергій Олександрович 1994
Федьоха Владислав Олександрович 1994
Ходак Артур Сергійович 1994
Холодков Олександр Олександрович 1994
Черкун Іван Станіславович 1994
Азаров Руслан Володимирович 1995
Болховітін Євгеній Ігорович 1995
Герасько Олександр Олександрович 1995
Головінов Сергій Русланович 1995
Довбаш Олександр Юрійович 1995
Ірза Іван Андрійович 1995
Каменщиков Вячеслав Дмитрович 1995
Кічаєв Роман Андрійович 1995
Конда Валерій Геннадійович 1995
Корж Михайло Олександрович 1995
Котов Іван Романович 1995
Крошка Ілля Миколайович 1995
Курносенко Віталій Олександрович 1995
Кушнір Максим Станіславович 1995
Маруденко Станіслав Віталійович 1995
Мінаков Владислав Валерійович 1995
Настасяк Олександр Андрійович 1995
Панченко Вячеслав Ігорович 1995
Пономаренко Дмитро Костянтинович 1995
Соловей Дмитро Валерійович 1995
Стойловський Денис Олексійович 1995
Ступак Максим Юрійович 1995
Татаринцев Станіслав Олегович 1995
Турлін Владислав Володимирович 1995
Хобта Назар Вікторович 1995
Шоломський Дмитро Андрійович 1995
Ященко Дмитро Володимирович 1995
Гончарук Андрій Андрійович 1996
Гордієнко Олег Олександрович 1996
Гулько Роман Володимирович 1996
Зайцев Кирило Олександрович 1996
Іванов Віталій Андрійович 1996
Пеньков Святослав Олегович 1996
Польськой Дмитро Віталійович 1996
Тельчаров Віталій Максимович 1996

Вознесенівський район

 

Абутолібов Андрій Андрійович 1995
Акчіу Влад Олегович 1992
Алексеєнко Святослав Сергійович 1991
Алексєєв Сергій Геннадійович 1992
Аметов Віталій Олексійович 1995
Астіон Сергій Олександрович 1994
Бабенко Володимир Геннадійович 1996
Бабенко Дмитро Анатолійович 1992
Баглер Антон Ігорович 1993
Багмут Вадим Анатолійович 1995
Біченко Кирило Олегович 1993
Блонський Антон Андрійович 1996
Боговин Артур Валерійович 1992
Божченко Олексій Павлович 1993
Болотенюк Микола Миколайович 1994
Борисов Віталій Сергійович 1996
Бриль Валерій Вадимович 1990
Буглак Вадим Олегович 1995
Будько Богдан Олександрович 1995
Власов Сергій Сергійович 1995
Водостоєв Олександр Вадимович 1995
Волков Данило Юрійович 1996
Гаврилов Олександр Вячеславович 1993
Галич Дмитро Володимирович 1995
Ганзур Артем Ігорович 1996
Голчанський Ярослав Олексійович 1993
Горбачов Ігор Костянтинович 1995
Горшарік Валерій Валерійович 1995
Грицай Євген Юрійович 1994
Грідчин Дмитро Вікторович 1990
Гурін Сергій Вячеславович 1995
Дворецький Костянтин Сергійович 1990
Денисенко Денис Сергійович 1996
Дзевель Сергій Сергійович 1996
Дикусар Богдан Олегович 1991
Діденко Андрій Геннадійович 1994
Дмитренко Ілля Володимирович 1993
Довгаль Олег Олександрович 1993
Доновський Дмитро Ігорович 1994
Дробанцев Максим Васильович 1996
Дьомін Павло Геннадійович 1991
Єлєцков Артем Віталійович 1993
Єрьоменко Юрій Юрійович 1996
Єсін Кирило Ігорович 1993
Жернокльов Іларіон Віталійович 1995
Зозуля Іван Анатолійович 1993
Зудін Андрій Вікторович 1994
Калмиков Сергій Сергійович 1993
Качесов Ілля Ігорович 1994
Кириченко Михайло Олегович 1996
Кісіль Олександр Сергійович 1991
Клименко Микола Євгенович 1993
Кобиляну Костянтин Андрійович 1990
Коваленко Дмитро Якович 1995
Ковальчук Серафим Романович 1995
Ковтун Владислав Олександрович 1995
Кожокару Лев Ігорович 1995
Козуб Костянтин Олександрович 1996
Колісніченко Артем Юрійович 1992
Комазов Артем Павлович 1995
Коренєв Юрій Володимирович 1993
Кормишов Богдан Валерійович 1993
Коропець Микола Григорович 1990
Кострицький Ілля Сергійович 1995
Костюченко Олександр Олександрович 1995
Котовський Володимир Валерійович 1994
Кравчук Володимир Володимирович 1993
Крамарьов Богдан Ігорович 1995
Красницький Артур Володимирович 1993
Кривко Дмитро Васильович 1993
Круть Дмитро Андрійович 1991
Кудінов Кирило Сергійович 1993
Кузнєцов Євгеній Євгенійович 1993
Курилюк Дмитро Володимирович 1990
Куц Денис Володимирович 1993
Кучма Олег Ігорович 1994
Лазарєв Павло Ігорович 1993
Лебідь Олексій Євгенович 1993
Левінець Віталій Миколайович 1991
Ликов Олександр Юрійович 1996
Литвин Олег Олександрович 1993
Лихоман Владислав Владиславович 1995
Літовченко Ігор Дмитрович 1996
Лукошніков Андрій Ігорович 1992
Лупонос Євген Віталійович 1993
Луцов Ігор Борисович 1992
Мазур Олександр Русланович 1996
Макаренко Федір Петрович 1996
Макеєв Максим Олегович 1993
Манін Олександр Михайлович 1994
Марков Олександр Сергійович 1996
Мацюра Владислав Валерійович 1993
Мацюра Олександр Сергійович 1993
Медведєв Олександр В'ячеславович 1991
Метла Давид Анатолійович 1990
Мірошниченко Володимир Валерійович 1996
Можаєв Дмитро Павлович 1994
Нгуен Тхе Віктор Євгенович 1992
Ніколаєнко Андрій Володимирович 1991
Новицький Михайло Миколайович 1990
Ногтев Михайло Костянтинович 1993
Омельчак Дмитро Сергійович 1995
Павленко Богдан Олександрович 1992
Падафет Дмитро Олександрович 1990
Падзігунов Артур Санжарович 1996
Панченко Олександр Олександрович 1992
Паршин Олександр Юрійович 1992
Переборщиков Євгеній Ігорович 1991
Петерс Олексій Ігорович 1996
Петров Вадим Сергійович 1995
Підвисоцький Владислав Андрійович 1993
Пластомак Микита Федорович 1994
Погодін Артемій Сергійович 1995
Приходько Олександр Олександрович 1994
Пришляк Михайло Юрійович 1993
Радівілов Андрій Віталійович 1994
Радіонов Олександр Віталійович 1993
Режко Олексій Андрійович 1995
Ріхтарич Олександр Юрійович 1993
Роздобудько Владислав Андрійович 1995
Романенков Антон Сергійович 1992
Романчук Володимир Олексійович 1995
Руденко Артем Дмитрович 1993
Рудь Сергій Андрійович 1991
Рязанов Артем Юрійович 1993
Сафарян Арман Рубенович 1995
Селіщев Антон Едуардович 1990
Семекліт Артур Володимирович 1991
Семенюта Олексій Вікторович 1994
Сисоєв Микита Юрійович 1990
Сікорський Михайло Романович 1990
Сілаков Дмитро Олегович 1993
Слінько Вадим Євгенійович 1993
Сліпченко Євгеній Віталійович 1994
Сойка Юрій Юрійович 1993
Сорока Антон Юрійович 1996
Спірін Владислав Олегович 1995
Старущенко Дмитро Олександрович 1994
Стеблина Михайло Олександрович 1991
Суколен Вадим Олегович 1993
Танський Владислав Геннадійович 1996
Ткаченко Максим Михайлович 1995
Тодика Олег Вячеславович 1993
Трунов Владислав Олександрович 1996
Філанов Максим Олександрович 1991
Філь Сергій Миколайович 1993
Фільченко Владислав Олександрович 1993
Хадюков Євген Сергійович 1991
Харченко Владислав Андрійович 1994
Харченко Роман Валерійович 1990
Хлепітько Дмитро Олегович 1994
Хоменко Олексій Олександрович 1993
Чепурко Артем Артурович 1992
Черкашин Богдан Сергійович 1996
Чимбаров Олександр Анатолійович 1995
Чумаченко Миколай Олександрович 1996
Чупієв Руслан Русланович 1995
Широконіс Сергій Євгенійович 1993
Ширшов Вадим Євгенович 1991
Шкляр Віталій Сергійович 1995
Якименко Віталій Вікторович 1991
Яременко Олег Анатолійович 1991
Ярмачок Олександр Олександрович 1991

Військовий комісар Центрального об'єднаного
районного військового комісаріату м. Запоріжжя
полковник Г. М. ЯРЕМЕНКО

Підпишіться на наш відеоканал