.
  • .

«ІНТЕРЕСИ ГРОМАДЯН-ВИБОРЦІВ НА ПЕРШОМУ МІСЦІ»

ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ КЮРЧЕВ, ДЕПУТАТ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, ГОЛОВА ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ, ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ, РЕКТОР ТАВРІЙСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ДОКТОР ТЕХНІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОР
Головним девізом депутата є «Інтереси громадян-виборців на першому місці». Тільки людина, яка усе своє життя присвятила освіті та науці – зможе допомогти реально розвинути їх і на регіональному рівні. Адже пройшовши тернистий шлях від сільського хлопця до ректора університету, від студента до доктора технічних наук, людина здобуває досвід, який треба направити на розвиток регіону.
Постійна комісія Запорізької обласної ради з гуманітарних питань є однією з провідних у обласній раді. За час своєї роботи комісія під головуванням Кюрчева В.М., розглянула понад 213 проектів, внесених на розгляд пленарних засідань обласної ради, а також біля 60 питань, які стосуються діяльності постійної комісії. За підсумками розгляду цих питань постійною комісією прийнято та надано близько 50 висновків та рекомендацій.
На контролі постійної комісії знаходяться 17 профільних обласних програм, хід виконання яких періодично розглядається постійною комісією з гуманітарних питань. Значну увагу у своїй діяльності постійна комісія приділила питанням щодо реформування професійно-технічних закладів, оптимізації шкіл-інтернатів, фінансування ФК «Металург» та БК «Запоріжжя». На контролі комісії стоїть питання про недопущення підтримки на рівні Кабінету Міністрів України пропозиції Мінфіну про позбавлення студентів стипендій.
Але крім гуманітарних питань в Запорізькій області чимало існує проблем і у місті Мелітополі, які депутату від міста потрібно вирішувати на обласному рівні. Мелітопольці бачать, як багато було зроблено і як багато ще треба зробити. А для цього, перш за все, потрібні чималі кошти. І саме спільними зусиллями обласного і місцевих бюджетів вдається вирішувати ці питання.
Як відомо, проблема неякісних або взагалі відсутніх доріг в Україні була завжди. І саме для вирішення цієї вкрай важливої проблеми для міста з обласного бюджету було виділено 4,7 млн. грн. на ремонт дороги по вулиці Ломоносова.
Не менш важливою проблемою є екологічний стан регіону. Адже аварійний стан системи очисних споруд міста Мелітополя міг призвести до екологічної катастрофи. Аби не допустити таких подій з державного фонду регіонального розвиту виділено за вимогою депутатів облради м. Мелітополя 13,5 млн. грн. на ремонт очисних споруд міста.
Також у 2016 році з обласного бюджету було виділено фінансування на ремонт колекторів, доріг та комунікацій по вул. Горького – 4,2 млн. грн. та по вул. Леніна (нині Гетьманська ) – 5,5 млн. грн. Слід відзначити, що ремонт тут не проводився більш як 25 років.
На районі «Красної гірки» виконано капітальний ремонт по вул. Пушкіна – приблизно 1 млн. грн. Наразі тривають роботи з ремонту дороги по вул. Піонерській (нова назва Героїв Крут). Зроблено тротуар з тротуарної плитки між вул. Осипенка та вул. Героїв Сталінграда. Значна робота проведена з кронування (обрізки) дерев на окрузі та з благоустрою внутрішньодомових територій.
Вже багато років потребує завершення будівництво онкодиспансера в м. Мелітополі. Нарешті це питання вирішується, для цього створена робоча група та виділено з обласного бюджету фінансування на електрокомунікації в розмірі 3 млн. грн.
Ніколи ще Мелітополь з обласного бюджету не отримував стільки коштів. І лише наполеглива робота усіх разом: депутатів обласної ради, органів місцевої влади дозволила отримати такий розвиток за останні роки.
Потребують вирішення багатьох актуальних питань та матеріальної допомоги виборці. В.М. Кюрчев проводить прийом виборців за графіком, раз на місяць по понеділкам у спеціально створеній приймальні депутата, а при необхідності, прийом громадян проводиться щоденно. Одне з актуальних питань – надання матеріальної допомоги. Так, на 1 вересня 2016 року матеріальну допомогу отримали 29 громадян округу на загальну суму понад 55000 грн.
Користуючись нагодою, вітаємо всіх освітян з початком нового навчального року! Також запрошуємо всіх випускників шкіл і коледжів Запорізької області до приймальної комісії ТДАТУ (к.т.: (0619) 42-31-27). Біля 500 бюджетних місць, які має ТДАТУ для майбутніх студентів 14-ти спеціальностей задовольнить усіх, хто бажає найяскравіші студентські роки провести у стінах нашого славетного університету – одного з провідних ВНЗ південно-східного регіону України.
Усі питання неодмінно повинні вирішуватися так, щоб в державі, області, у місті та окрузі були помітні позитивні зміни розвитку, багато з яких ми бачимо вже сьогодні!

Підпишіться на наш відеоканал