.
  • .

Депутати підтримали звіт голови Запорізької облради за 2016 рік

Під час пленарного засідання 12-ї сесії Запорізької облради голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак звітував про діяльність за період з 15 грудня 2015 року по грудень 2016 року.

 

- В 2016 році нам вдалось реалізувати ряд дієвих проектів, продуктивно попрацювати на користь запорізької громади, - відзначив Григорій Самардак на початку звіту.

За його даними, у 2016 році депутатський корпус був дуже активним та небайдужим до розвитку нашого Запорізького краю, - за звітній період було проведено 16 пленарних засідань, що у 2 рази більше ніж у 2015 році та прийнято 306 рішень (для порівняння у 2015 році було прийнято 208 рішень), направлених на соціально – економічний розвиток нашої області. Заради вирішення нагальних питань головою обласної ради за минулий рік було видано близько 1400 розпоряджень.

Одним з головних завдань облради, яке вирішувалось впродовж 2016-го року, голова облради назвав прагнення до максимального соціального ефекту від кожної витраченої бюджетної гривні.

- Саме тому у 2016 році був затверджений ефективний та раціональний бюджет, який з впевненістю можна назвати бюджетом розвитку Запорізької області. Дохідна частина обласного бюджету – 2016 склала більше 6,3 млрд.грн., що на 18,9% більше за показники 2015 року. А власні податкові надходження загального фонду обласного бюджету перевищили запланований показник на 21,5% та склали більш ніж 1,5 млрд.грн. Крім того, фінансовий ресурс обласного бюджету відповідно до затверджених асигнувань та потреб було розподілено у вигляді дотацій та субвенцій територіям на загальну суму 3,6 млрд.грн., - звітував голова Запорізької облради.

Серед новацій, здійснених Запорізькою обласною радою в 2016 році:

запровадження системи «Енергосервіс» для контролю кількості та вартості спожитої електричної, теплової енергії, холодної і гарячої води у комунальних установах, закладах та підприємствах;
утворення постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, яка є профільною з питань сприяння процесу впровадження реформи децентралізації в Запорізькій області

достроковий перехід на електронні публічні закупівлі в системі ProZorro
запровадження онлайн - трансляцій пленарних засідань ради на офіційному порталі обласної ради, а також засідань конкурсних комісій та комісій із жеребкування
розгляд кадрових призначень керівників комунальних підприємств, установ та закладів, продовження з ними контрактів винесено на пленарні засідання обласної радизапровадження системи подачі петицій на сайті Запорізької обласної ради.

Говорячи про продовження конструктивної роботи, голова Запорізької облради Григорій Самардак запевнив, що докладатиме максимум зусиль для того, аби мешканці Запорізької області їздили якісними дорогами, пересувались на сучасному транспорті, мали достойні умови життя і з упевненістю дивились в майбутнє.

- Все це – реально, якщо ми з вами згуртуємось навколо цієї ідеї і проявлятимемо регіональну солідарність, - сказав Григорій Самардак.

Абсолютною більшістю голосів депутати Запорізької обласної ради підтримали звіт голови Запорізької обласної ради за 2016 рік

Підпишіться на наш відеоканал