.
  • .

Розум перемагає обіцянки

Уже тривалий час експертна спільнота і громадськість говорять про необхідність перезавантаження влади в Україні. Причому цілковите – через дострокові парламентські та президентські

вибори. Для обрання нового складу Верховної Ради є навіть формальний привід: понад рік у країні не існує парламентської коаліції.
Насправді ж влада катастрофічно втрачає довіру українців. Для прикладу, глава держави, отримавши на президентських виборахекордні 54% голосів, нині має майже вп’ятеро нижчий рейтинг. Значно менше суспільство симпатизує і провладним фракціям. Абсолютно різні соціологічні дослідження доводять це. Тож виникає різка невідповідність: при владі перебувають політики із вичерпаним кредитом довіри, бо за три роки не була проведена до кінця жодна реформа.А ті зміни, які намагаюься запровадити, українців не обнадіюють, а лякають. Тут вам і земельна, і медична, і пенсійна реформи.
Соціологічна група «Рейтинг» нещодавно провела опитування щодо суспільно-політичних настроїв українців. Отож, 76% опитаних гадають, що країна рухається у неправильному напрямку, 13% підтримали курс, а 11% респондентів завагалися із відповіддю. Тож ці цифри вкотре підтверджують, що населення вкрай невдоволене діями влади.
У респондентів поцікавилися також, як вони ставляться до ідеї розпуску парламенту і проведення дострокових виборів до Верховної Ради. 25% із них цілковито підтримують, ще 25% скоріше підтримують. Також з’ясувалося, що якби вибори до Верховної Ради проводилися наступної неділі, то 13,9% тих, хто має намір голосувати, обрали б ВО «Батьківщина». а другій сходинці опинився «Опозиційний блок» із 10,4%. Третє місце посів Блок Петра Порошенка — 10,2%. Тобто найвищі рейтинги мають сили, опозиційні до влади і її хибного політичного курсу.
Марія АНІНА
Друкується зі скороченням
Повна версія статті – за посиланням http://static.gazetavv.com/files/2/2/22_vvukr17.pdf

 

Підпишіться на наш відеоканал