.
  • .

Громадяни поставили понад мільйон підписів проти продажу сільськогосподарської землі

Партія «Батьківщина» разом з Асоціацією фермерів та приватних землевласників України уже зібрала вже понад 1 млн підписів проти продажу сільськогосподарської землі. Про це повідомила

лідер партії Юлія Тимошенко.
«Партія «Батьківщина» об’єдналася з Асоціацією фермерів, оскільки ми вважаємо, що руками президента оголошено заборону на проведення референдуму на продаж землі сільськогосподарського призначення. Ми вирішили збирати по всій країні підписи і таким чином провести всенародний референдум проти продажу землі», – повідомила вона. Також лідер партії зазначила, що «10-11 мафіозних угруповань сьогодні намагаються прибрати до рук українську землю.
Зараз всією країною йде потужна робота, щоб згуртувати українське суспільство і не дозволити продати сільськогосподарську землю. Станом на початок червня уже зібрано понад мільйон підписів з паспортними даними, адресами, телефонами, і люди продовжують підписуватися проти продажу сільськогосподарської землі.
«Я попереджаю владу, що якщо вона хоч крок зробить до розпродажу землі, український народ повстане. Партія «Батьківщина» разом з українськими фермерам буде серед організаторів опору людей практично афері століття, яку готують проти України», – підсумувала Юлія Тимошенко.

 

Підпишіться на наш відеоканал