.
  • .

Євген Дем'яненко про минулу сесію: «Заява голови ОДА щодо «Самопомочі» неправдива»

27 липня відбулася позачергова, одна з найскандальніших сесій Запорізької обласної ради сьомого скликання.
На пленарному засіданні голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль

заявив, що фракція «Опозиційний блок» спільно із «Самопоміччю» готують заходи, спрямовані на підрив конституційного ладу й національної безпеки України. Також було сказано, що фракція «Самопомочі» в повному складі була відсутня на сесії.
Ця інформація активно поширилася серед регіональних та національних ЗМІ.
Зауважимо, до депутатської фракції «Самопомочі» в обласній раді входить лише шість депутатів. На пленарному засіданні були присутні два депутати, які брали участь у голосуванні.
Депутат Запорізької обласної ради від "Самопомочі" Євген Дем'яненко прокоментував ситуацію:
«Заяву голови ОДА щодо нашої політичної сили вважаю абсолютно необґрунтованою й неправдивою. Ця інформація спрямована на підрив авторитету «Самопомочі» в Запорізькій області. Простежується політичне замовлення, спрямоване на дискредитацію нашої партії, так як це відбувається у Верховній Раді України, обласних і міських радах по всій Україні.
На пленарному засіданні я офіційно заявив, що через те, що сесію скликали екстрено, багато депутатів на ній не могли бути присутніми. Депутати були відсутні з поважних причин - хтось був на лікарняному, а хтось у від'їзді.
Найголовніше, попри слабку явку й критичні зауваження до бюджету, ми в повному обсязі його підтримуємо».
Нагадаємо, повідомлення про скликання сесії оприлюднили лише за два дні до пленарного засідання - в комісіях питання не розглянули й не відпрацювали проекти.
Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" проекти рішень органів місцевого самоврядування не можуть розглядатися на сесії раніше, ніж за 20 днів із дня опублікування.

 

Підпишіться на наш відеоканал