.
  • .

Запорізька влада іде «З теплом до людей»

Запорізька міська влада іде «З теплом до людей». Відповідний документ про означену муніципальну програму з'явився в проектах рішень міської ради. Йдеться про місцеву програму соціального захисту населення. Згідно з проектом, жителям міста буде надана компенсація на оплату послуг централізованого та індивідуального опалення. Як зазначають чиновники з департаменту соцзахисту, програма забезпечить матеріальну допомогу 24 тисячі запорізьких сімейФінансування програми становить 48 мільйонів гривень на два роки. В цьому році готові виділити рівно половину - 24 мільйони гривень. Згідно з програмою компенсація становить:
-Для однокімнатних квартир - 200 грн. в місяць
-Для двокімнатних квартир - 300 грн. в місяць
-Для трикімнатних (і більше) квартир - 400 грн на місяць
-Для приватних будинків з газовим огрівання - 400 грн. в місяць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На колись порожній вулиці з’явився дух життя

Право на отримання компенсації мають: домогосподарства, в яких розмір житлової субсидії склав до 100грн, а дохід на 1 особу не перевищує 2-х прожиткових мінімумів - 2798 гривень.
А також домогосподарства, в яких обов'язкова частка плати за житлово-комунальні послуги перевищує плату за ці послуги в межах соціальних норм в 400грн і дохід на 1 людину знову ж таки не перевищує 2798 гривень.

Підпишіться на наш відеоканал