.
  • .

Назбирали врожай нагород

Коли верстався цей номер газети, у Запорізькій школі вищої спортивної майстерності відбулося врочисте нагородження тріумфаторок Кубка України серед жінок та чемпіонату країни серед молоді та юніорок.

Ці змагання проходили у Кривому Розі й принесли успіх двом підопічним тренера запорізької ДЮСШ "Локомотив" Андрія Яковенка. Валерія Семенченко (вагова категорія - 54 кг) посіла третє місце у кубковому турнірі. Єлизавета Косенко стала срібною призеркою чемпіонату серед юніорок у цій же ваговій категорії, а поруч з нею, на третій сходинці п'єдесталу пошани, розташувалася Світлана Калюжина (ФОК "Кристал", тренер - Іван Гринь).

У ваговій категорії до 46 кг відзначилися юніорки, яких тренують динамівські тренери Владислав Ковпак і Дмитро Орєхов. Найвищу нагороду для збірної області здобула Ольга Шалімова, "бронзу" - Надія Рєзніченко.

Ще дві нагороди в активі представниць мелітопольського боксу, яких підготував Михайло Сєрбаєв: "бронзу" в молодіжній категорії завоювала Анастасія Чернецька (64 кг), "срібло" - юніорка Анастасія Семановська (52 кг).

Запоріжанки-медалістки чемпіонату України та їхні тренери вчора отримали цінні подарунки від Української ліги боксерських клубів у Запорізькій області, створеного нею Фонду підтримки та розвитку запорізького боксу, громадської організації "Спортивний клуб "Хорта".

Також відзначили першого наставника срібного призера І Європейських ігор, бронзового призера чемпіонату світу-2015 Геворга Манукяна - тренера ДЮСШ № 6 "Хортиця" Геннадія Щедріна, якому нещодавно присвоєне звання заслуженого тренера України.