.
  • .

Хет-трик Анастасії Ткачук та гість з Туреччини

Головною героїнею другого дня командного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні, який приймав манеж ПАТ «Соціальні ініціативи Запоріжжя», стала місцева спортсменка Анастасія Ткачук.
Після того, як у п’ятницю вона виграла змагання з бігу на 1500 метрів, у суботу Анастасія зуміла оформити переможний хет-трик – стала найкращою на дистанції 800 метрів (2.04,97), а потім разом з подругами по збірній Запорізької області – Ольгою Борисенко, Анастасією Бризгіною та Наталією Дерев’янко - тріумфувала в естафеті 200+400+600+800 метрів.
Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Посилання, за яким можна скачати відео змагань (25-хвилинна нарізка) та інтерв’ю головних дійових осіб другого дня командного чемпіонату України з легкої атлетики: https://we.tl/elhAFOSWLE

Файл з інтерв’ю:
00:00 Ігор Гоцул – президент Федерації легкої атлетики України
2:39 Анастасія Ткачук – триразова переможниця командного чемпіонату України-2017 (з бігу на 800 м, 1500 м, естафеті 200+400+600+800 м)
4:53 Лілія Клінцова – переможниця змагань зі стрибків у висоту