.
  • .

Змагання з плавання для "особливих" дітей

У неділю, 09 квітня, на базі спорткомплексу "Спартак" пройдуть щорічні змагання серед "особливих" дітей - Чемпіонат з плавання серед дітей з порушеннями слуху, зору, опорно-рухового апарату і розумово-фізичних можливостей.

 

- Ці змагання дають можливість нашим малюкам відчути себе сильніше, потрібніше, притягнути увагу громадськості до осіб з особливими потребами і, звичайно ж, поступово виховати олімпійські кадри на Дефлимпиаду і Паралимпиаду від Запорізької області - ділиться суддя проекту, начальник навчально-спортивного відділу РЦ "Інваспорт" - Ірина Павельєва.

Як і у дорослих і звичайних спорцменів, юні плавці змагатимуться між собою на час у пропливанні на спині і вільним стилем різні дистанції. Просто "пукупатися" і "поплюхкатися", говорять організатори, у учасників і учасниць проекту можливості не буде - змагання - професійні.

- Весна - цей відмінний час для нових звершень і добрих справ - ділиться організатор проекту - голова Молодіжної організації "Наше щасливе життя" - Олександр Кахай, - а наші щорічні змагання серед "особливих" плавців - додаткова можливість показати усьому місту і всьому світу, на що здатні наші діти.


Пройдуть змагання за підтримки Громадської організації "Запорізький вектор".

Підпишіться на наш відеоканал