.
  • .

Відбіркові регіональні змагання

Відбірні регіональні змагання у Запорізькій області в рамках п’ятої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» відбудуться 27 квітня 2017 р. в м. Запоріжжя у Спорткомплексі «Запоріжсталь» ТОВ «Соціальні ініціативи Запоріжжя».

11-00  - урочисте відкриття.

 


На відкриття запрошені  представники керівництво Запорізької облдержадміністрації, ЗОСППР «Потенціал», Запорізької обласної ради профспілок, громадських організацій інвалідів. 11-15 початок змагань з видів спорту.


Організатором заходу виступило Управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Запорізькій області та Запорізька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».
Основна мета заходу - підтримка у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних   захворювань, у  тому числі,  інвалідів  внаслідок трудового каліцтва, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство,залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування,  громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Програма змагань :
початок всіх змагань в  11-15

АРМСПОРТ
змагання проводяться серед чоловіків правою рукою стоячи за трьома ваговими категоріями (до 70 кг, до 90 кг та понад 90 кг).

БОМБАСКЕТ
кидання  м’яча  в баскетбольне   кільце  для  осіб   з ураженням опорно-рухового апарату у положенні стоячи. Особиста першість визначається серед чоловіків та жінок.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ
вправа «поштовх від грудей» виконується у сидячому положенні в один прийом однією з рук. змагання проводяться серед чоловіків з гирею 16 кг. по трьох вагових категоріях

ДАРТС
для осіб з  ураженням  опорно-рухового апарату. Метання здійснюється в положенні сидячи та стоячи. Особиста першість визначається окремо серед чоловіків та жінок

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ
змагання проводяться окремо серед чоловіків та жінок в одиночному розряді

ШАХИ
для осіб з ураженнями опорно-рухового апарату. Особиста першість визначається незалежно від статі.


14-00     урочисте закриття змагань та нагородження переможців

Оргкомітет

Підпишіться на наш відеоканал