.
  • .

У Запоріжжі на футбольній арені змагалися стрітболісти

11 червня на розташованому на «Славутич-Арені» баскетбольному майданчику відбувся БК «ЗАПОРІЖЖЯ» STREETBALL CUP – стрітбольний турнір, організований БК «Запоріжжя»

(президент - Віктор Стельмаков) та Запорізькою облорганізацією ФСТ «Спартак» (голова – Володимир Лобанов) за підтримки Запорізької мерії, федерації баскетболу України, федерації баскетболу Запорізької області та Запорізького відділення НОК України. Це всеукраїнські відкриті змагання з вуличного баскетболу – етап чемпіонату України з баскетболу 3х3, в яких міг взяти участь кожен: як професіонал, так і аматор, як мешканець Запоріжжя, так і гість нашого міста.
Футбольний стадіон другий рік приймає стрітбольні змагання. Спільними зусиллями федерації баскетболу Запорізької області (президент Валерій Елькінсон) та Запорізького міскьвиконкому в минулому році тут були облаштовані два стрітбольних майданчики. На церемонії відкриття турніру з напутніми словами до учасників змагань звернулися заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров, президент ФБЗО Валерій Елькінсон та голова Запорізької облорганізації ФСТ «Спартак» Володимир Лобанов.
Запорізький етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 став одним з наймасовіших в його історії – 32 команди з Запоріжжя, Мелітополя та Дніпра змагалися за призові місця та рейтингові бали у залік сезону всеукраїнського турніру у трьох вікових категоріях: серед хлопців (U-15, до 15 років), юнаків (U-18, від 15 до 18 років), чоловіків (U-18+, більше 18 років). Спочатку у кожній віковій категорії відбулися групові турнірі, де у кругових змаганнях були виявлені команди-піфіналісти. Перед початком вирішального етапу змагань відбувся видовищний конкурс триочкових. Кращим снайпером турніру БК «ЗАПОРІЖЖЯ» STREETBALL CUP став Юрій Кондраков, який за хвилину 12 разів влучив у кошик. Він отримав відзнаку від ФБУ та грошову нагороду від спонсорів змагань.
Стадія плей-офф відзначилася запеклими та непередбачуваними баталіями. Тільки в фіналі категорії U-18 команда «Face», у складі якої виступали чемпіони цього сезону Студентської баскетбольної ліги України гравці збірної ЗНТУ, впевнено перемогла дніпровський колектив «Чемпіони» з рахунком 15:10. У переважній більшості інших вирішальних поєдинків турніру переможець визначався на останніх хвилинах.
Результати матчів плей-офф турніру БК «ЗАПОРІЖЖЯ» STREETBALL CUP

 

U-15, до 15 років
Півфінали.
Колоди – Торнадо 11:8
Адреналін – БІГ-3 11:6
Гра за 3 місце.
Торнадо – БІГ-3 8:9
Фінал.
Адреналін - Колоди 11:6

U-18, від 15 до 18 років
Півфінали.
Чемпіони – Обі Ван 9:7
Face – Проходимо-Їдемо 13:4
Гра за 3 місце.
Обі Ван – Проходимо-Їдемо 9:8
Фінал.
Face (Запоріжжя) – Чемпіони (Дніпро) 15:10

U-18+, більше 18 років
Півфінали.
Бомжи – Самоучки 21:10
БСК – Виймай  15:10
Гра за 3 місце.
Самоучки – Виймай  13:6
Фінал.
Бомжи (Запоріжжя) – БСК (Запоріжжя) 21:19

Таким чином, на церемонії закриття турніру, яку провели президент федерації баскетболу Запорізької області Валерій Елькінсон, депутат Запорізької обласної ради Станіслав Чередніченко та президент БК «Запоріжжя» Віктор Стельмаков, медалі та кубки від федерації баскетболу України та призові від спонсорів турніру (в категорії U-18+) отримали такі команди:

U-15, до 15 років
1 місце. «Адреналин» (Євген Бакум, Євген Суворов, Олександр Петренко, Данило Широбоков)
2 місце. «Колоди» (Михайло Дудузов, Марк Бер, Іван Комар)
3 місце. «БІГ-3» (Дмитро Соколовський, Ілля Доценко, Андрій Величко)

U-18, від 15 до 18 років
1 місце. «Face» (Яків Титов, Рустам Рагімов, Данило Соколенко, Максим Максименко)
2 місце. «Чемпіони» (Михайло Шкода, Павло Бондаренко, Георгій Риженко, Руслан Ісаєв)
3 місце. «Обі Ван» (Руслан Походій, Андрій Бєлов, Антон Цапін)

U-18+, більше 18 років
1 місце. «Бомжи» (Юрій Кондраков, Віталій Тельчаров, Антон Саєнко, Валентин Сухов) – 1500 грн.
2 місце. «БСК» (Сергій М’ясоєдов, Ілля Міхеєв, Вадим Биков, Євген Баранов) – 1000 грн.
3 місце. «Самоучки» (Костянтин Сергєєв, Андрій Блажко, Дмитро Калашник) – 500 грн.
Слід відзначити, що стрітбольний турнір на «Славутич-Арені» в Запоріжжі пройшов на високому організаційному рівні і більш ніж сотня його учасників та глядачі отримали справжнє задоволення від БК «ЗАПОРІЖЖЯ» STREETBALL CUP.

Підпишіться на наш відеоканал