.
  • .

Кубок «Колоса» здобув прописку в Приазовському районі

У Василівці відбувся відкритий розіграш Кубка Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» серед юнаків 1999 року народження та молодших. Цей захід став можливим завдяки коштам, виділеним сільському спорттовариству з обласного бюджету на 2016 рік.

У змаганнях узяли участь 8 збірних команд сільських районів області, які були розподілені на дві групи. Матчі проходили за коловою системою у ФОК «Таврія» та спортивному залі гімназії «Сузір`я». Переможцями групових турнірів стали юні волейболісти Приазовського та Пологівського районів.

Фінальний матч видався напрочуд цікавим та напруженим. У трьох партіях перемогу святкували приазовці, які й стали володарями Кубка. У матчі за третє місце команда Куйбишевського району довела свою перевагу над однолітками Михайлівського району (2:1) і посіла третє призове місце.

Голова Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Земляков нагородив переможців Кубком, а всіх призерів – медалями та грамотами.