.
  • .

Найкращі – школярі Мелітопольщини

Минулих вихідних Мелітополь приймав у спортивному залі Таврійського державного агротехнологічного університету учасників турніру з вільної боротьби серед 14 – 15-річних юнаків та дівчат у залік XXV ювілейної обласної спартакіади сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?».
У змаганнях узяли участь 12 збірних команд сільських районів області. У загальнокомандному заліку, де місця визначалися за 7 кращими результатами,  перемогу здобули борці Мелітопольського району. Друге місце посіла команда  Кам’янсько-Дніпровського району, третє – Василівського.
Усім командам, що посіли перше-третє місця, голова Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Земляков вручив кубки й дипломи, а переможцям і призерам у кожній ваговій категорії – медалі та грамоти. Індивідуальних призів були удостоєні кращі борці змагань.