.
  • .

Бердянські спортсмени привезли золото з Андалусії

Три спортсмени з Бердянська відзначились на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу серед юніорів до 23 років, який проходив з 13 по 17 квітня на півдні Іспанії, в столиці провінції Андалусия Малазі. Про це повідомляє прес-служба мерії Бердянська.
На цих змаганнях збірна команда України стала переможницею. Німеччина - на другому місці, і замикає трійку лідерів Норвегія. Цього разу збірна Росії залишилася на четвертому місці.
Одними з тих, хто здобув цю перемогу, були молоді спортсмени з Бердянська. У ваговій категорії до 93 кг найсильнішим виявився Олександр Рубець. У сумі йому вдалося підняти 917,5 кг, це на 132,5 кг більше, ніж у другого призера. Крім того, Олександр завоював ще 3 золоті медалі: у присіданні (результат 360 кг), в жимі лежачи (результат 247,5 кг) і у тязі (310 кг). Бронзовим призером у ваговій категорії до 74 кг з результатом 665 кг став Владислав Чорний. Ще дві завойовані ним бронзи - у присіданні 270 кг і тязі 250 кг.
У останній день виступав Олександр Титаренко у ваговій категорії до 120 кг. У дуже впертій боротьбі, показавши однаковий результат, 905 кг в сумі триборства, з бронзовим призером, Олександр залишився на четвертому місці у зв'язку з тим, що він на 2 кг був важчий за суперника. Але срібло у присіданні 380 кг і бронзу в тязі 285 кг він все ж залишив у своєму активі.