«Мама, тато, я – спортивна сім’я!»

Обласний фестиваль під такою назвою відбувся минулої неділі в Мелітополі, на базі  ДЮСШ № 3. Цей захід проводився під девізом «Здорова молодь – здорова нація» в залік обласної спартакіади серед збірних команд міст та сільських районів і присвячувався Всесвітньому дню здоров’я та Міжнародному дню сім’ї.
Роль організаторів фестивалю взяли на себе обласний і Мелітопольський міський центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради. Мета заходу – залучення  сімей до систематичних занять фізичною культурою і здорового способу життя, визначення переможця для участі у всеукраїнських змаганнях.
Обласний фестиваль зібрав 12 команд. Їм свої показові виступи продемонстрували вихованці спортивних шкіл і клубів за місцем мешкання. А потім учасники фестивалю отримали задоволення від змагального азарту, перемог і спілкування. Одним словом, чудовий настрій отримали й дорослі, й діти.
Переможцем фестивалю стала сім’я Грідіних (Токмацький район), друге місце посіла родина Голованових із Мелітополя, третє – Кучинських (Приазовський район). Усі вони були нагороджені кубками, медалями, грамотами, спортивним інвентарем. Крім того, кожна сім’я отримала грамоту за участь у спартакіаді, а наймолодші учасники – щоденники від обласного центру «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради.
Всеукраїнський фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я!» відбудеться у Херсоні 9 – 12 червня.

Світлана МАКАРЕНКО,
заступник директора
обласного центру «Спорт для всіх»

Додаткова інформація