.
  • .

«Центр підтримки сім'ї» Карітас Запоріжжя здійснив виїзний захід за запрошенням громади переселенців зі Сходу України у м.Токмак Запорізької області

Нас декілька разів запрошували наші знайомі з Токмака, проте це було неможливо без транспортного засобу. Зараз, маючи таку можливість, ми вперше зробили

виїзний захід 20 жовтня і отримали гарний результат. Готувався і працював весь колектив, у кожного було своє завдання, а головним результатом є вдячність людей, їх зацікавленість і потреба у нашій праці та запрошення приїхати до них знову, - говорить локальний координатор проекту Наталя Кушкіна.
    Асистенти родин працювали з дітками та підлітками: говорили на тему «Родина у моєму житті», робили «Яскраві парасольки» та «Ароматизовані мішечки» з цілющих трав, вирощених з великою любов'ю на власному городі, психологи провели бесіди «Чому хворіють діти?», «Що таке стрес?», що дуже зацікавило батьків, були індивідуальні питання.
    А кейс-менеджери провели анкетування з виявленням нагальних потреб, щоб провести аналіз і донести цю інформацію до керівництва фонду.
    Ми дуже вдячні за сприяння у проведенні заходу директору «Централізованої бібліотечної системи» м. Токмак Марині Вікторівні Таран, колективу бібліотеки і нашій активній волонтерці Вікторії Григоренко.

 

Довідка:
    Благодійний фонд "Карітас Запоріжжя" є представництвом МБФ "Карітас України" і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
    Карітас (від лат. "caritas" – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

 
Відділ коммунікацій благодійної

організації «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя»   

Підпишіться на наш відеоканал