Спортивне свято "Спорт для дітей. Діти - за мир!"

Запрошуємо Вас на спортивне свято "Спорт для дітей. Діти - за мир!", що проходитиме на стаідоні "Локомотив" (Класичний приватний університет) за участю команд учнів 1-4 класів шкіл Олександрівського району, дітей внутрішньо переміщених осіб за підтримки благодійного фонду Карітас Запоріжжя, Класичного приватного університету та Запорізької дитячої громадської організації "Дитячо-юнацький футбольний клуб "Голкіпер".
    Свято відбудеться в рамках проекту "Миротворчість. Шлях надії" 6 жовтня об 11:00.
Довідка:
    Благодійний фонд "Карітас Запоріжжя" є представництвом МБФ "Карітас України" і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
    Карітас (від лат. "caritas" – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

Відділ коммунікацій благодійної

організації «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя»    

Додаткова інформація