.
  • .

Карітас Запоріжжя разом з ГО Наше майбутнє / NGO Our Future запрошує взяти участь у тренінгу «Працевлаштування та співбесіда: розвиток особистих навичок»!

 До участі запрошуються всі, хто потребує допомоги в працевлаштуванні, та прагне отримати нові знання і саморозвиток. Щоб взяти участь у заході - пройдіть коротку

реєстрацію за посиланням: https://goo.gl/ig6nxh
    Дата, час та місце проведення: 19 жовтня (з 14.00 до 18.00) за адресою: вул. Семафорна 8, каб. 14. Консультації за телефоном: 050 522 70 61 (Вікторія).
    Метою проекту з працевлаштування є сприяння та допомога в працевлаштуванні мешканцям Запоріжжя.
Реалізація проекту відбувається за такими напрямами:
- консультація з працевлаштування (складання резюме та пошук вакансій);
- профорієнтаційне тестування;
- індивідуальні гранти на перекваліфікацію;
- навчальні курси та тренінги;
- презентація вакансій від роботодавців.

 

Довідка:
    Благодійний фонд "Карітас Запоріжжя" є представництвом МБФ "Карітас України" і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
    Карітас (від лат. "caritas" – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

Відділ коммунікацій благодійної

організації «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя»

Підпишіться на наш відеоканал