.
  • .

Віце-консул США розповів про можливість отримати імміграційну візу

У Запорізькому Медіа Центрі відбулась прес-конференція з віце-консулом Сполучених Штатів Америки Едом О`Брайном.
Віце-консул поінформував учасників заходу про процедури отримання імміграційних віз, грін-карт, випадки шахрайства тощо.
«Програма «Зелена карта»(Green card lottery) започаткована у 1995-му році, – розповідає Ед О`Брайн. – Щорічно уряд США надає 50 тисяч імміграційних віз. Близько двох тисяч дістається українцям. Декілька сімей Запорізької області брали участь у лотереї минулого сезону».
Самостійна подача заяв через агентства або посередників – ризик потрапити до шахраїв, адже Зелена Карта – це офіційний документ (United States Permanent Resident Card), який видається певній особі відповідно до вимог лотереї, це право людини, яка не є громадянином США, перебувати в Америці легально.
«Потрібно звертатися до Посольства США в Україні, шукати необхідну інформацію саме на офіційному веб-сайті, – доповнює віце-консул. – Після подачі заяви на участь в імміграційній програмі видається реєстраційний номер – це важлива деталь».
Проблема англійської мови, на жаль, актуальна, однак лотерея імміграційних віз – це мотивація вивчати іноземну. Так чи інакше: «Уряд США спонсорує спеціальний ресурсний центр, – пояснює асистент віце-консула Ірина. – Необхідна інформація розміщена українською та російською мовами. Завантажений відеозапис про вірне заповнення аплікаційних форм».
Американці схвалюють дану систему. Іммігранти стають повноцінною частиною культури і розвитку країни, оформлюють петиції, щоб жити з рідними. Посольство Сполучених Штатів Америки дійсно зацікавлене в імміграції націй, представників яких найменше.                          

Наталія Гордибакіна

Підпишіться на наш відеоканал