.
  • .

Увага громадяни! Штормове попередження: на Запоріжжя насувається циклон

Циклон який вирував в Одесі та забрав життя 3 людей насувається на Запоріжжя. За данними синоптиків на території м.Запоріжжя та області з 9:00 до 15:00 очікується сильна злива з поривами вітру до 25 м/с. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Саме тому ГУ ДСНС України у Запорізькій області закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо під час перебування на вулиці. Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження. За можливістю не виходьте на вулицю під час негоди. Батьки, посильте контроль за дітьми.  Автомобілісти, відмовтеся сьогодні від далеких подорожей і за можливості не сідайте за кермо. Не перешкоджайте рух оперативно-рятувальної техніки та не залишайте автівки поблизу дерев та у необлаштованих для цього місцях.
Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.

Підпишіться на наш відеоканал