.
  • .

Ремонті роботи на автошляхах

У Запорізькій області наразі ліквідовано 216 409 квадратних метрів пошкодженого дорожнього покриття, в т.ч. на дорогах державного значення – 145 576 кв. м, місцевого значення – 70 833 кв. м.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, упродовж минулого тижня ліквідовано 13 529 кв. м ямковості на дорогах загального користування, з них на дорогах державного значення – 10 512 кв. м,  на дорогах місцевого значення – 3 017 кв. м. Ремонтні роботи  тривають по всій території області.
Щоденно працюють у середньому 25 бригад філій ДП «Запорізький облавтодор». Також для виконання ямкового ремонту залучено сторонніх підрядників: ТОВ «Юк-Інвест» та три струменеві машини працюють на автомобільній ділянці М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ та Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ, ТОВ «ТБД» з двома струменевими машинами - на ділянці Н-15 Запоріжжя-Донецьк.
Для виконання робіт використовується гаряча асфальтобетонна суміш, яку постачають Бердянський, Мелітопольський, Василівський, Куйбишевський та  Запорізький асфальтобетонні заводи.
Роботи на автомобільних дорогах тривають і шляховики докладають максимум зусиль, щоб забезпечити зручні та безпечні умови дорожнього руху. Тому Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і бути уважними,  неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.
Також Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що під час значного підвищення температури повітря в літній період на автомобільних дорогах Запорізької області з 08:00 до 20:00 годин впроваджено режим обмеження руху великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше 7 тонн.
 


Управління у справах преси та інформації

Підпишіться на наш відеоканал