.
  • .

Констянтин Бриль: "Ми - за підтримку аграріїв"

Під час робочої поїздки в Михайлівський район голова облдержадміністрації Костянтин Бриль відвідав Михайлівське вище професійне училище.

За інформацією прес-служби ЗОГА, тут навчаються 475 учнів. У закладі готують фахівців з таких професій як слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; електромонтер з ремонту і обслуговуванню; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів; оператор з обробки інформації і програмного забезпечення; кухар і пекар. Також проводиться навчання з спеціальностей: монтаж, обслуговування і ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі; експлуатація та ремонт машин і устаткування агропромислового виробництва.
У розпорядженні навчального закладу сьогодні знаходяться 329,4 га земель учбового господарства і 293,4 га орендованої землі. Середня врожайність за 2015-й рік по сільськогосподарських культурах склала: пшениці - 44,5 ц/га; ячменю - 24,9 ц/га; гороху - 27,3 ц/га і соняшнику - 19,0 ц/га.
Досягнення таких результатів стало можливим завдяки дотриманню агротехнологічних процесів і застосуванню новітньої сільськогосподарської техніки, запевняє прес-служба ЗОГА. Так, за останні п'ять років був куплений трактор, три оборотні плуги, прес-підбирач, грунтообробний агрегат і аеродинамічний сепаратор для підготовки насінного матеріалу. Проте найбільше співробітники і студенти Михайлівського вищого професійного училища гордяться комбайном John Deere, придбаним в червні 2016 року. Загальна вартість цього комбайна склала 4 847 257 гривен, з яких 1,5 мільйона було виділено з обласного бюджету, компанія-постачальник зробила знижку на майже підлога мільйона гривен, іншу суму сплатило училище самостійно.
- В той час, коли в країні триває скорочення кількості технікумів і професійних училищ, в Запорізькому регіоні вони розвиваються. Адже ми - за підтримку аграріїв. Спільно з відомою у всьому світі фірмою John Deere ми запланували підписання меморандуму про співпрацю, щоб це училище стало базовою школою підготовки висококваліфікованих фахівців, які уміють працювати з сучасною технікою. В майбутньому вони стануть працівниками фермерських господарств як нашого, так і інших регіонів. Сьогодні я сам проїхав за кермом цього комбайна і можу упевнено сказати: якщо у нас працюватиме така техніка, ми станемо світовим лідером в агропромисловому комплексі, - відмітив Костянтин Бриль.

 

Підпишіться на наш відеоканал