.
  • .

Масштабний ремонт трамвайних переїздів у Запоріжжі

З 8 липня 2016 року в Запоріжжі стартував масштабний ремонт трамвайних переїздів міста. Всього до кінця року заплановано відремонтувати близько 35 переїздів, 6 з яких - капітально.

Про це в середу, 13 липня, під час наради за результатами обстеження технічного стану трамвайних переїздів Запоріжжя розповів міський голова Володимир Буряк.
Зокрема, в 2016 році в міському бюджеті передбачено використання близько 13,3 млн грн на капітальний ремонт дорожнього покриття 6-ти  трамвайних переїздів за адресами:
- вул. Молодіжна - вул. Павлокічкаська. Укладений договір з ТОВ "Вектор - Інжиніринг Груп". на капітальний ремонт дорожнього покриття переїзду. Вартість усього проекту - більше 1,7 млн грн Роботи почалися 8 липня.
- вул. Глазунова - вул. Павлокічкаська. Проектна документація виготовлена і передана на експертизу. Роботи з ремонту виконуватиме КП "Запоріжелектротранс". Вартість проекту - близько 1,13 млн грн.
- пр. Моторобудівників (між зупинками транспорту "вул. Іванова" і "Собор Андрія Первозванного"). Договір на будівельні роботи буде підписаний з ТОВ "Вектор - інжиніринг Груп". Вартість проекту - близько 1,4 млн грн
- вул. 8 Березня - вул. Верещагіна. Роботи з ремонту виконуватиме КП "Запоріжелектротранс". Вартість проекту - близько 1,71 млн грн Роботи почнуться 26 липня.
- вул. 8 Березня - вул. Шевченка. Проектна документація нині знаходиться на експертизі, на серпень цього року заплановано проведення тендеру. Вартість проекту - більше 6,3 млн. грн.
- вул. Леппіка - вул. Александрійська. Проектна документація на експертизі. Роботи виконуватиме КП "Запоріжелектротранс". Вартість проекту - близько 1,02 млн грн.
Також місту виділені кошти з обласного бюджету на завершення робіт з ремонту дорожнього полотна ще на трьох трамвайних переїздах. Це переїзди по вул. Тепличній - вул. Північне шосе, вул. Калібровою - вул. Південне шосе, вул. Діагональною - вул. Північне шосе (транспортне кільце). Замовником робіт, які мають бути завершені в поточному році, є "Управління капітального будівництва" Запорізької обласної державної адміністрації.
Слід зазначити, що засоби на капітальний ремонт, реконструкцію переїздів виділялися і в попередні роки. Проте в 2014 році був реконструйований тільки один трамвайний переїзд - по вул. Тепличній - вул. Скворцова, в 2015 році також один - по вул. Леппіка (тепер Дніпровською) - вул. Гоголя.
Окрім вказаних 6-ти переїздів, які відремонтують капітально засобами міського бюджету, КП "ЕЛУАД" постійно проводитиме поточний ремонт дорожнього покриття трамвайних переїздів Запоріжжя, включно з міждтрамвайними шляхами, за рахунок засобів, які були виділені в цьому році на поточний ремонт доріг комунальної власності міста.
Зазначимо, що ремонт трамвайних переїздів повинен сприяти зниженню аварійності на запорізьких дорогах, підвищенню безпеки руху автотранспорту і трамваїв.
До вашої уваги:
За інформацією КП "Запоріжелектротранс", в місті налічується 98 трамвайних переїздів. У 2016 році засобами міського бюджету планується провести поточний або капітальний ремонт 35 з них.

Підпишіться на наш відеоканал