.
  • .

ПАО "Запоріжсталь" ввів в експлуатацію градирню оборотного циклу доменних печей

У рамках реалізації комплексної програми екологічної модернізації доменного виробництва ПАО "Запоріжсталь" ввів в експлуатацію після капітального ремонту градирню вентилятора оборотного циклу газоочищень доменних печей.

Загальна сума інвестицій в нове устаткування - 30 млн грн. Нова градирня виробництва компанії "Yerushalmi Water Cooling Towers Ltd" (Ізраїль) є замкнутою системою водопостачання з використанням очищених стічних вод. Це рішення дозволяє скоротити огорожу свіжої води з басейну р. Дніпро, понизити скидання стічних вод,  повернути в повторне виробництво більше сировини, що раніше втрачалася із стоками.
Продуктивність нової градирні оборотного циклу газоочищень доменних печей - 4 тис. м3 води в годину, що забезпечує оптимальний температурний режим при охолодженні води. Це дозволяє підвищити теплотворну здатність доменного газу, і, як наслідок, скоротити споживання природного і коксівного газів у виробництві.
Відмітимо, що капітальний ремонт і реконструкція оборотних циклів на ПАО "Запоріжсталь". реалізується системно у рамках програми по зменшенню скидань у басейн р. Дніпро. Про це повідомляє прес-центр ПАО "Запоріжсталь"

Підпишіться на наш відеоканал