.
  • .

Міський голова Володимир Буряк вимагає від ПАО "Запоріжгаз" роз'яснень відносно ситуації з установкою приладів обліку газу у багатоквартирних будинках

Почала роботу восьма сесія Запорізької міської ради, яка проходить під керівництвом міського голови Володимира Буряка. До порядку денного внесені більше ста питань, які торкаються різних сфер міського господарства, життєдіяльності Запоріжжя.
В ході сесії міської ради до міського голови Володимира Буряка, депутатів звернулися мешканці будинку на вулиці Хортицьке шосе, 32, який вже дев'ять днів залишається без газу.
Запорожці поскаржилися на дії ПАО "Запоріжгаз", фахівці якого відключили газ у будинку через відмови мешканців від установки загальнобудинкового приладу обліку газу. Мешканці упевнені, що відповідно до законодавства ПАО "Запоріжгаз" зобов'язане встановлювати не загальнобудинкові, а квартирні прилади обліку газу за рахунок своєї інвестиційної програми.
В процесі обговорення міський голова Володимир Буряк вніс пропозицію підготувати запит від Запорізької міської ради до ПАО "Запоріжгаз" з вимогою надати звіт про ситуацію з установкою квартирних і загальнобудинкових лічильників газу в нашому місті.
Також Володимир Буряк запропонував зажадати від керівників ПАО "Запоріжгаз" взяти участь в найближчому засіданні постійної депутатської комісії з питань життєзабезпечення міста, щоб дати роз'яснення відносно неправомірних дій "Запоріжгаза" по відношенню до жителів міста.
Депутати підтримали пропозицію міського голови, запит депутатів Запорізької міської ради доручено вже сьогодні підготувати заступникові міського голови Олексію Бородаю, голові постійної депутатської комісії з питань життєзабезпечення міста Олегу Адаманову.

Підпишіться на наш відеоканал