У 2016 році в Запоріжжі за засоби міського бюджету виконають капітальний ремонт більше двохсот під'їздів

Уперше за останні роки в Запоріжжі почалися масштабні роботи з капітального ремонту під'їздів житлових будинків, які фінансуються за засоби міського бюджету. У бюджеті обласного центру на ці цілі передбачено 34,6 мільйони гривень, що дозволить капітально відремонтувати 208 під'їздів в запорізьких багатоповерхівках. Відмітимо, що в 2014-2015 роках засоби на виконання робіт з капітального ремонту під'їздів з міського бюджету не виділялися.
За інформацією департаменту житлово-комунального господарства міської ради, на даний момент роботи йдуть більш ніж в сорока під'їздах житлових будинків, розташованих в різних районах міста. По інших об'єктах завершується підготовка або експертиза проектної документації.
Так в Олександрівському районі зараз йдуть роботи в п'ятому і шостому під'їздах будинку на вулиці Українській, 8. Сьогодні проведення ремонту проконтролював голова районної адміністрації Запорізької міської ради в Олександрівському районі Валерій Мостовій.
-За дорученням міського голови Володимира Буряка в Запоріжжі в 2016 році реалізується масштабна програма капітального ремонту під'їздів. Зокрема в Олександрівському районі за засоби міського бюджету планується відремонтувати 54 під'їзди. У багатьох з них капітальний ремонт не виконувався з моменту будівництва житлового будинку, - відмітив Валерій Мостовій.
Як розповів директор підрядної організації Юрій Коломоец, ремонт п'ятого і шостого під'їздів в девятиэтажке по вулиці Українській, 8 стартував приблизно тиждень тому, для завершення робіт знадобиться ще три тижні. Також зараз роботи проводяться у будинку на вулиці Українській, 8а.
-В під'їздах будинку на вулиці Українській, 8 штукатурять стіни, виконують фарбування і білення, міняють вікна, встановлюють енергозбережні світильники. Роботи виконуються якісно, з дотриманням усіх вимог, з використанням сучасних будівельних матеріалів, - сказав Юрій Коломієць.
Після цього роботи почнуться в сьомому і восьмому під'їздах будинку на вулиці Українській, 8. Також цього року планують відремонтувати під'їзди 1 - 4 цього будинку.

Додаткова інформація