.
  • .

Робітники КП "ЕЛУАД" відремонтували близько 46 тис. кв. м внутрішньоквартальних доріг

У обласному центрі ведуться масштабні роботи з ремонту доріг. Фахівці КП "ЕЛУАД" виконують ремонти доріг загального користування, внутрішньоквартальних і приватного сектора. Цього року окрема увага приділена середнім ремонтам, які із загального об'єму запланованих робіт складають 90%.
Як розповів заступник начальника комунального підприємства Дмитро Пархоменко, на сьогодні підприємством виконаний середній ремонт магістралей на загальній площі 172800 кв. м.
-Виконано фактично 100% від запланованих середніх ремонтів міських магістралей. Наступного тижня розпочнуться підготовчі роботи на двох об'єктах. На вулицях Діагональної планується відремонтувати 2260 кв. м проїжджої частини, Деповській, - близько 1,5 тис. кв. м. Районна адміністрація і департамент інфраструктури і благоустрою міської ради готують перелік нових об'єктів, що вимагають поточного і середнього ремонтів, - зазначив Дмитро Пархоменко.
Ямковий ремонт доріг виконаний на площі 28500 кв. м. Сьогодні робітники ліквідовують ямочність на ділянках доріг на вулицях Олександрівській, Святого Миколая, Базовій, Святовладимирській, Броньовій, Тополиній.
Інтенсивними темпами ведуться роботи відразу на декількох адресах в дворах житлових будинків. "Елуадівці" ремонтують внутрішньоквартальні дороги в Дніпровському, Шевченківському, Комунарському, Заводському районах. Відремонтовано 45065 кв. м дорожнього покриття внутрішньодворових територій (заплановано - близько 67 тис. кв. м).
У інших районах роботи виконують підрядники. Сьогодні комунальники приступили до ремонту внутрішньодворових доріг на вулицях Михайлова, 9, Парамонова, 7, 9, 11а, продовжують роботи на вулицях Європейській, 4, 8, 10, Сеченова 48/64.
У приватному секторі "елуадівці" виконали відсипання асфальтобетонною крихтою 37742 кв. м проїжджої частини. Роботи ведуться на вулиці Вишнева. Ремонти доріг тривають. Про це повідомляє офіційний сайт Запорізької міської влади.

Підпишіться на наш відеоканал