.
  • .

Міністр інфраструктури позитивно оцінив роботу міської влади з реконструкції Запорізького аеропорту

У 2016 році на технічне оснащення і підтримку злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту "Запоріжжя" з бюджету міста виділено 19,7 млн грн. Зараз ведуться ремонтні роботи аеропорту і вже є домовленість з проектною компанією про початок будівництва в поточному році нового терміналу. Про це 2 вересня, під час презентації міністрові інфраструктури України Володимиру Омеляну концепції реконструкції і розвитку Міжнародного аеропорту "Запоріжжя" заявив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.
Міський голова також розповів, що цього року з бюджету Запоріжжя на інфраструктуру і дороги виділена рекордна сума - 200 млн грн при загальному об'ємі бюджету розвитку міста в розмірі трохи більше 1 млрд грн.
"З цієї суми на ремонт під'їзних шляхів, що проводиться зараз, до аеропорту було спрямовано 21 млн грн. Але, після проведення тендеру ця сума зменшилася до 16 млн. грн, а це означає, що гроші, які залишилися, планується витратити на другий етап реконструкції дороги до аеропорту", - зазначив мер.
У свою чергу Володимир Омелян заявив, що запорізький аеропорт знаходиться в непоганому стані, і позитивно оцінив роботу запорізької влади з його розвитку.
"Цей проект - це свідоцтво нашої загальної перемоги і загального успіху", - резюмував міністр.

Підпишіться на наш відеоканал