.
  • .

Підготовка до нового опалювального сезону на завершальному етапі

В області триває підготовка до нового опалювального сезону 2016/17 року. На сьогодні, за попередніми даними, хід підготовки та проведення всіх необхідних робіт відбувається за графіком.
Як повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства і будівництва облдержадміністрації, наразі житловий фонд області підготовлено на 89%. До початку опалювального сезону Запорізька область буде повністю готова. Всі роботи з підготовки до нового опалювального сезону повинні бути завершені до 01 жовтня. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
У межах підготовки із забезпечення та сталого проходження опалювального сезону обласна влада продовжує роботу щодо оснащення будинків засобами обліку. З початку цього року на території області було встановлено лічильники в 152 багатоповерхівках.
Всі роботи, пов’язані з підготовкою до опалювального сезону, у тому числі оснащення будинків засобами обліку, виконуються згідно з графіком. Як запевнили в Департаменті, особливих нарікань та проблем немає, всі питання вирішуються в робочому порядку.

Підпишіться на наш відеоканал