.
  • .

Питання забруднення довкілля навколо заводу №402 під контролем

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головним питанням стало забруднення навколишнього природного середовища від діяльності підприємств на території «Запорізького Автомобілеремонтного заводу №402». Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
Нині це підприємство проходить процедуру санації і не входить до переліку потенційно небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки області. Проте протягом серпня підрозділи ГУ ДСНС тричі виїжджали на гасіння пожеж на території заводу і допускалися на територію тільки після втручання представників Нацполіції.
За даними місцевих жителів, на  території «Запорізького Автомобілеремонтного заводу №402» складується та знищується тара хімічних відходів, а також відходів ПАТ «Запорізький оліяжиркомбінат».
Як зазначив Костянтин Бриль, екологія обласного центру щоденно страждає від викидів промислових підприємств. І влада активно шукає баланс у питаннях довкілля та збереження робочих місць на підприємствах-забруднювачах.
-Ми не дозволимо порушникам наживатись на труднощах Запорізького краю. Керівників підприємств, які користуючись мораторієм на перевірки та знищують екологію та не беруть участі у програмах із захисту довкілля нашого регіону, чекають важкі часи. Це стосується не лише «Запорізького Автомобілеремонтного заводу №402» та ПАТ «Запорізький оліяжиркомбінат», у яких в повному обсязі немає дозволів на подібну діяльність, а і, наприклад, ПАТ «Запоріжабразив», що відмовляється співпрацювати з міською владою у питаннях збереження довкілля. Я беру це питання на особистий контроль і активно стежитиму за відсутністю порушень у майбутньому, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Підпишіться на наш відеоканал