.
  • .

У Вознесенівському районі встановлять 29 дитячих і спортивних майданчиків

Турбота про підростаюче покоління одне з важливих завдань в діяльності міської влади. Щоб дітям було, де проводити час, грати і спілкуватися з однолітками, залучити їх до здорового способу життя, цього року в Запоріжжі встановлюються десятки дитячих і спортивних майданчиків. Нові майданчики відкриваються в усіх районах обласного центру - це як внутрішньодворові території житлових будинків, так і приватний сектор.
В порівнянні з попередніми роками, кількість майданчиків, побудованих за засоби міського бюджету в десятки разів більше. У 2015 році на установку дитячих майданчиків було виділено 1 млн 594 тис. грн, проте побудовані були тільки 3 дитячі майданчики загальною вартістю 272 тис.грн.
Цього року планується встановити 210 дитячих і спортивних майданчиків для активного відпочинку. На ці цілі виділено 23 млн 873 тис.грн. Роботи ведуться в усіх районах Запоріжжя згідно із затвердженим графіком.
На території тільки Вознесенівського району заплановано встановити 29 дитячих і спортивних майданчиків. На ці цілі спрямовано 2,4 млн.грн Як розповів голова районної адміністрації Запорізької міської ради Андрій Звегінцев, вже обладнано усі 15 дитячих майданчиків. І сьогодні тут з радістю грає дітвора. З 14 спортивних майданчиків встановлено п'ять.
У дворі будинку № 70б на проспекті Соборному також з'явився новий дитячий майданчик. Батьки раді нововведенню, говорять, що тепер спокійні за своїх дітей - їм є чим зайнятися, граючи у дворі.
Тут же розмістилися і споруди для активного проведення часу і зайняття спортом для хлопців старше. Сьогодні виконувалися останні роботи з її облаштування.
Представники фірми підрядника зазначають, що найближчим часом у Вознесенівському районі планують встановити усі заплановані на цей рік спортивні майданчики, що залишилися.

Підпишіться на наш відеоканал