.
  • .

Ремонт доріг потребує щоденного контролю

У щоденному режимі тривають роботи з поточного середнього ремонту на автомобільних дорогах державного значення: Т-08-03 Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 46 + 300 - км 58 + 619 (від с. Кірово до с. Преображенка Оріхівського району) та Т-04-01 Дніпропетровськ – Васильківка - Покровське - Гуляйполе - Пологи - Мелітополь на ділянці км 239+980 - км 245+980 в м. Токмак. Ремонт виконується за кошти держбюджету на загальну суму 63 млн. грн. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
За даними  Служби автомобільних доріг у Запорізькій області,  на  автомобільній дорозі Т-04-01 Дніпропетровськ – Мелітополь, що по вулиці Нагірній у м. Токмак, уже  на 100 % виконано роботи з демонтажу залізобетонних плит, улаштування основи з чорного щебеню та  нижнього шару покриття з асфальтобетонної суміші на ділянці, де було демонтовано  плити.
На автодорозі Т-08-03 Запоріжжя-Маріуполь влаштовано 56 100 кв. м вирівнювального  шару покриття, що складає 55% від загальної площі об’єкта. Використано 4 023 тонни асфальтобетонної суміші.
Крім того, на одній із найпроблемніших ділянок дороги державного значення Т-08-03 Запоріжжя-Маріуполь, км 53+500 – км 58+600, виконуються роботи за сучасною технологією - методом холодного ресайклінгу, який передбачає регенерацію шарів дорожнього одягу. Наразі відремонтовано 5 409 кв. м, що складає 12% від загального обсягу робіт.
У зв’язку з цим з 05.09.2016 р., на період виконання робіт з холодного ресайклінгу, на цій ділянці автодороги Запоріжжя-Маріуполь довелося перекрити рух транспорту. Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що рух автотранспорту здійснюється  в об’їзд по автодорогах: О081342 Комишуваха-Магдалинівка-Юрківка-Кірове-Омельник та О081346 Оріхів-Новопавлівка-Юрківка.
Ремонт виконується філіями ДП «Запорізький облавтодор» на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області. Для проведення лабораторних досліджень вихідних матеріалів та підбору оптимального складу щебенево-мастикового асфальтобетону на об’єкті працюють спеціалісти Державного підприємства «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгіна». Щоденний контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг.
Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачають три асфальтобетонні заводи: Мелітопольський, Василівський та Запорізький.

Підпишіться на наш відеоканал