.
  • .

ПАО "Запоріжсталь" зупинив агломашину № 6 для підключення нового газоочисного устаткування

ПАО "Запоріжсталь" на 45 діб зупинив агломашину № 6 для підключення нового газоочисного устаткування. Таким чином, з шести агломашин комбінату на п'яти агломашинах вже встановлено нове газоочисне устаткування. Інвестиції комбінату в екологічну модернізацію аглофабрики склали 870 млн.гривен.
ПАО "Запоріжсталь" реалізує важливий екологічний проект модернізації аглофабрики, спрямований на зниження техногенного навантаження на регіон.
"Ми вийшли на фінішну пряму модернізації нашої аглофабрики, з установкою нового покоління газоочисного устаткування на усіх агломашинах. Нові газоочищення забезпечують очищення повітря від пилу - до 20 мг/м3, по сірчистому ангідриду - нижче 400 мг/м3, і, сподіваюся, цей результат буде чітко видний у трубах аглофабрики", - підкреслив Генеральний директор ПАО "Запоріжсталь" Ростислав Шурма.
Зупинка агломашини № 6 дозволить зробити повний цикл монтажних і пуско-налагоджувальних робіт, підключити нові газоочисні системи до технологічного устаткування агломашин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Німеччина щодо розвитку соціальної ринкової економіки та децентралізації – на озброєння

Газоочищення є невід'ємною частиною виробництва агломерату. Устаткування, встановлене в комплексі з газоочисною системою, одночасно забезпечує стабільне просочування повітря через шар агломерату і подання повітря, що відходить, на рукавні фільтри для двоступінчатого очищення.

Підпишіться на наш відеоканал