.
  • .

Володимир Буряк: «Запорожці платитимуть за тепло тільки з моменту фактичного його подання»

Запорізькі комунальні підприємства практично не були нормально підготовлені до початку опалювального сезону - вони переклали відповідальність один на одного, і тому не в усіх будинках міста подання тепла розпочалося безпосередньо із старту опалювального сезону. Але жителі тих будинків, де батареї були холодними з початком опалювального сезону, платитимуть за тепло тільки з моменту його фактичного подання. Про це під час засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради заявив міський голова Володимир Буряк.
Міський голова також акцентував увагу на ситуації з крадіжкою теплолічильників. У підвалах 500 багатоквартирних будинків тільки в період з 1 вересня і до старту опалювального сезону було вкрадено лічильники і необхідне устаткування (і це при загальному числі 2817 запорізьких будинків, які підключені до централізованого опалювання).
- Ми виявилися не готові до такого вандалізму. Тому я дав розпорядження розробити Програму з охорони підвалів, де знаходяться лічильники, а також ліфтового господарства", - зазначив мер.
Володимир Буряк також заявив, що Запоріжжя відмовлятиметься від "порочної практики, коли удома в опалювальний сезон залишаються без натиску води" і місто поступово переходитиме на систему цілорічного "підживлення" водою мереж будинків.
-Ми розробимо схему підготовки змін в цьому питанні. І тепер, якщо людині портрібно, приміром, поміняти батареї, потрібно просто звернутися в тепломережі і усі питання вирішуватимуться адресно, - зазначив міський голова.

Підпишіться на наш відеоканал