.
  • .

У Запоріжжі стартувало будівництво пільгового житла

У Запоріжжі відбулася закладка першого каменю нового Житлового комплексу "Ветеран", розташованого в 5-му Південному мікрорайоні міста.
Зведений Запорізьким домобудівним комбінатом ЖК "Ветеран" надасть можливість учасникам бойових дій і ветеранам війни, молодим сім'ям і переселенцям отримати власне житло на пільгових умовах придбання за підтримки місцевої влади.
"Якщо в місті будується житло - це означає, що місто розвивається. І позиція міської влади до підходу до забудовників однозначна - ми відкриті, готові до співпраці і до спільних проектів. І це не просто красиві слова, адже вже у бюджеті 2017 року плануємо закласти близько 4,2 млн грн на реалізацію Програми молодіжного кредитування", - зазначив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.
У планах будівництва в Південному мікрорайоні - зведення двох десятиповерхових будинків по два під'їзди кожен. Проектом передбачено будівництво більше 500 квартир комфорт-класса, з них 100 перших квартир зарезервовані під вказану програму.
Забудовник фіксує встановлену державою ціну на метр квадратний - сьогодні вона 8355 грн, перший внесок пільговика - близько 5-6% ціни квартири і далі кредит під 3% річних на 30 років. Якщо в сім'ї 1 дитина - сім'я платить кредит без відсотків, якщо 2 дітей - 25% вартості оплачує бюджет, 3 дітей - з бюджету покривають 50% вартості квартири.

Довідка:
Всього в Запоріжжі на квартирній черзі 12 909 сімей, з яких :
34 сім'ї - багатодітні, 5 і більше дітей
219 - сім'ї, де виховуються діти-сироти
101 - учасники АТО
5 - сім'ї загиблих в АТО
9 - інвалідів війни
200 - учасників бойових дій в Афганістані
161 - ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Підпишіться на наш відеоканал