.
  • .

Безкоштовне обстеження постраждалих чорнобильців

У рамках реалізації плану заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, онкологи клініки лазерної медицини “Анабель” продовжують виїзди в райони області, де проводять безкоштовне обстеження постраждалих громадян з метою  ранньої діагностики онкології шкіри та м'яких тканин. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації. За підтримки обласної державної адміністрації 10 жовтня цього року планується обстежити чорнобильців  та пенсіонерів у м. Василівка та Токмак.
До цих міст буде доставлено єдиний в Україні епілюмінесцентний комп’ютерний дерматоскоп  MoleMax (Австрія). Обстеження на небезпечні утворення шкіри будуть проводити експерти-онкологи клініки лазерної медицини “Анабель”, члени міжнародного союзу дерматоскопії (IDS). Також фахівці обласного онкодиспансеру  проведуть гінекологічні та маммологічні огляди.
Співорганізаторами акції є Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації та обласне об’єднання інвалідів “Союз–Чорнобиль”.
Обстеження буде проводитися на базі центральних районних лікарень у Василівці з 10.00, у Токмаку – з 12.00.
На сьогодні вже пройшли діагностування понад 600 осіб. До кінця року планується обстежити  також чорнобильців та пенсіонерів Пологівського і Гуляйпільського районів.

Підпишіться на наш відеоканал