.
  • .

«МЕДЛАЙФ-БІО» - якісні послуги за міжнародними стандартами

Практично у кожній сфері ринку зараз існує значна конкуренція. Ця ситуація не обійшла стороною і ринок лабораторної діагностики. Кожна приватна лабораторія  намагається виділитися серед конкурентів, довести, що їхні лабораторні дослідження якісніші, ціноутворення лояльніше, а політика компанії привабливіша.
Одним з інструментів цієї боротьби стає добровільна сертифікація за міжнародними стандартами ISO. Вона дійсна в десятках країн і скрізь є ознакою надійності і сумлінності роботи компанії. При цьому досвід фахівців різних країн показує, що системи менеджменту якості на базі ISO стандартів добре поєднуються з лабораторними процесами і дозволяють значно підвищити результативність і ефективність роботи лабораторії. ISO 9001 - міжнародний стандарт, що встановлює вимоги до систем менеджменту якості (СМЯ) для організацій, діяльність яких спрямована на підвищення задоволеності споживачів за допомогою результативного застосування СМЯ, включаючи процеси постійного поліпшення системи, які прагнуть забезпечити відповідність якості продукції (послуг) вимогам споживачів, у тому числі законодавчим і нормативним вимогам, застосованим до діяльності цієї організації.
Сертифікація згідно зі стандартом ISO 9001 (його еквівалент в Україні це ДСТУ ISO 9001 : 2009) - підтверджує відповідність системи менеджменту якості в компанії міжнародним вимогам. Це є зовнішнім і незалежним доказом, що виробник орієнтований на задоволення запитів споживачів та інших зацікавлених сторін (власників, співробітників, постачальників), що він увесь час намагається поліпшити свою роботу.
Зараз тільки одна приватна запорізька лабораторія має діючий сертифікат якості - це лабораторія "МЕДЛАЙФ-БІО". "МЕДЛАЙФ-БІО" один з кращих діагностичних центрів нашого міста, метою роботи якого є надання медичних послуг високої якості, гарантія повноти і правильності проведення досліджень, достовірності і об'єктивності отриманих результатів, з належним рівнем сервісу для максимального задоволення потреб пацієнтів. Ефективна організація процесів в лабораторії складне завдання, яке поставило перед собою керівництво діагностичного центру і успішно її реалізувало. У основу системи менеджменту якості лабораторії закладено комплексне рішення забезпечення стандартизації і взаємозв'язку кожного етапу лабораторного процесу як преаналитического, так аналітичного і постаналітичного, а також грамотна організація роботи кожного співробітника.
Зараз тільки одна приватна запорізька лабораторія має діючий сертифікат якості - це лабораторія "МЕДЛАЙФ-БІО". "МЕДЛАЙФ-БІО" один з кращих діагностичних центрів нашого міста, метою роботи якого є надання медичних послуг високої якості, гарантія повноти і правильності проведення досліджень, достовірності і об'єктивності отриманих результатів, з належним рівнем сервісу для максимального задоволення потреб пацієнтів. Ефективна організація процесів в лабораторії складне завдання, яке поставило перед собою керівництво діагностичного центру і успішно її реалізувало. У основу системи менеджменту якості лабораторії закладено комплексне рішення забезпечення стандартизації і взаємозв'язку кожного етапу лабораторного процесу як преаналітичного, так аналітичного і постаналітичного, а також грамотна організація роботи кожного співробітника.
Преаналітичний етап - це цілий комплекс процедур, основна частина яких проходить поза лабораторією і безпосередньо залежить від пацієнтів. Це правильність підготовки пацієнта до лабораторних досліджень. Часто пацієнти навіть не замислюються над тим, що правильна підготовка перед здачею аналізів це запорука достовірних результатів аналізів, точної постановки діагнозу і надалі ефективного лікування. Недотримання умов підготовки спотворює результат!
При зверненні в лабораторію "МЕДЛАЙФ-БІО" пацієнтам повідомляються умови правильної підготовки до здачі аналізу. У описі кожного аналізу на сайті лабораторії "МЕДЛАЙФ-БІО" наводяться рекомендації для підготовки до здачі аналізу. Крім того, у розділі для пацієнтів представлені спеціальні пам'ятки для підготовки до здачі біологічного матеріалу для кожного виду досліджень.
При контролі лабораторних показників у динаміці рекомендується проводити повторні дослідження в однакових умовах - в одній лабораторії, необхідно дотримуватися одного й того ж часу взяття крові, фази менструального циклу, режиму прийому препаратів та інших умов. Тільки в цьому випадку порівняння результатів аналізів може бути правильним і показати точну діагностичну картину лікареві.
Детальнішу інформацію для підготовки до лабораторних досліджень ви можете отримати звернувшись по телефону “гарячої” лінії:

0800500111 (безкоштовно по Україні)
.
Створена система менеджменту якості дає величезну кількість переваг для лабораторії "МЕДЛАЙФ-БІО", а для пацієнтів упевненість, що вони отримають достовірні результати досліджень за найлояльнішими цінами. Лабораторія орієнтована на постійне поліпшення якості медичного обслуговування і задоволення потреб і очікувань пацієнтів.
Але пам'ятаєте, що тільки спільними зусиллями (вашими і медичного персоналу) можливо досягти кращого результату з відновлення вашого здоров'я. Необхідною умовою для виконання гарантій є точне дотримання і виконання клієнтом правил підготовки до лабораторних досліджень, усіх приписів і рекомендацій лікаря, забезпечення необхідних умов гігієни.

ЧАТАЙТЕ ТАКОЖ: Безкоштовне обстеження постраждалих чорнобильців

Підпишіться на наш відеоканал