.
  • .

КП «Фармація» Запорізької облради забезпечує переселенців та соціально незахищених запоріжців ліками за фармаваучерами Червоного Хреста

Комунальне підприємство «Аптечне об’єднання «Фармація», яке є одним з комунальних підприємств Запорізької обласної ради, успішно реалізує спільний проект із Запорізькою обласною організацією Червоного Хреста по забезпеченню лікарськими препаратами та виробами медичного призначення внутрішньо переміщених осіб та соціально незахищених запоріжців.
Вигравши тендер на поставку ліків за фармаваучерами загальною сумою 316 тис. євро (в еквіваленті), який проводила організація Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ), при підтримці Французького та Фінського Червоного Хреста КП «АО «Фармація» Запорізької облради отримало право на забезпечення лікарськими засобами тих, хто має обмежені фізичні можливості, хронічні захворювання і потребує регулярної терапії. Всього в проекті беруть участь близько 2000 осіб (80% - внутрішньо переміщені особи, 20% - соціально вразливі жителі Запорізької області, які знаходяться під опікою Червоного Хреста). Кожен з тих, хто увійшов до числа учасників проекту (відбором займалися міський та обласний департаменти охорони здоров’я), впродовж півроку отримають ліків на 6 тис. грн..
Як розповіла директор КП «Аптечне об’єднання «Фармація» Запорізької обласної ради Ірина Добренька, кожен з учасників проекту отримуватиме гроші на персональний фармаваучер із розрахунку 1 тис. грн. на місяць, кошти зараховуються на ваучер двома траншами по 3 тис. грн. – перша частина зайшла в жовтні, друга очікується в грудні.
-На сьогодні ми вже видали близько 65% від загальної кількості ліків, передбачених першим траншем. Ще близько 25% замовлень вже укомплектовано та очікують своїх замовників в аптеці, - зазначила Ірина Добренька.
Співпраця КП «АО «Фармація» Запорізької обласної ради із Червоним Хрестом і участь у благодійному проекті дозволили підприємству надати необхідну допомогу людям, які потребують якісних ліків, і перевиконати фінансовий план. Так, весною поточного року фінансовий план підприємства було збільшено до 600 тис. грн.. З урахуванням договору на поставку лікарських засобів для внутрішньо переміщених осіб і соціально вразливих верств населення Запорізької області, фінансовий план КП «Аптечне об’єднання «Фармація» Запорізької обласної ради вже перевиконано.

Підпишіться на наш відеоканал