.
  • .

Піклуєтеся про своє здоров'я? Прагнете до краси і довголіття? Хочете пити смачну і корисну воду?

З водоочисником “ДАНА ВИТА" усе це можливо!
Вода - найважливіший компонент у місці нашого існування. Жодна з живих істот нашої планети не здатна без неї існувати.

У організмі дорослої людини вода займає 70%, новонародженого, - 80%. Вона міститься у кожній клітині нашого тіла: в кістках і волоссі - до 20%, в нервах, мозку і м'язах - до 75%, у крові - до 83%.
Якщо без їжі ми здатні прожити декілька тижнів, то без поповнення водного балансу - тільки декілька днів. Тільки уявіть: за все своє життя людина випиває близько 75 тонн води, тому так важливо стежити за тим, щоб вона була якісною і корисною.

 ВОДА У НАШ ЧАС
Світова організації торгівлі заявила: "Якщо ХХ століття розпочалося з воєн за нафту, то ХХІ стане свідком воєн за воду" ООН стверджує, що вже до 2025 року 50% усього населення Землі відчуватиме нестачу питної води!

ЗА ДАНИМИ ВСЕСВІТНЬОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я:
- 80% захворювань передається з водою, близько 25 млн. осіб щороку помирає від них;
- щорічно в річки і водойми всього світу скидається до 450 млрд. куб. промислових і побутових відходів, тому вода налічує більше 13 тис. токсичних елементів.
Щоб річкова вода відповідала держстандартам України, її піддають спеціальній обробці на водоочисних станціях, проте виходить далеко не "Боржомі".
Враховуючи скрутне економічне становище, Україна доки не має можливості реконструювати водопровідні мережі, де знаходиться величезна кількість бактерій, мікробів і шкідливих речовин, які неминуче потрапляють в дистильовану воду.

ПОШУК ЕФЕКТИВНИХ РІШЕНЬ В ОБЛАСТІ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ
Нині, існує купа методів фільтрації води. Подивимося, наскільки вони дієві.

ПРИ КИП'ЯТІННІ:
- тривала термообробка руйнує структуру води;
- збільшується концентрація солей важких металів, пестицидів, органічних і нелетких речовин;
- з хлорованої води утворюється хлорорганіка, яка перетворюється на канцероген діоксин - особливо небезпечна речовина, отруйніша за ціаністий калій;
- багато хвороботворних мікроорганізмів не гине під час кип'ятінні, проте знищуються усі корисні - вода стає "мертвою".
ПРИ ВІДСТОЮВАННІ ВОДИ
Упродовж трьох годин знижується концентрація вільного хлору, нерозчинені частки випадають в осад, але залишається хлорорганіка, солі важких металів, деякі нелеткі органічні речовини.
А через добу відстоювання у воду потрапляє така кількість мікроорганізмів, що вона стає бактеріологічно небезпечною.

Перевага дистильованої води в тому, що вона не містить домішок і сторонніх включень. Але вона позбавлена і корисних мікроелементів, необхідних живому організму, що негативно позначається на імунітеті людини, сердечному ритмі, травному процесі.

Мінеральна вода має лікувальні властивості і призначається лікарем при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Її не можна часто використати для пиття або приготування їжі.

Вода артезіанських свердловин чистіша за водопровідну, але все одно залишається технічною. Вона дуже жорстка і дорога, при цьому містить високу концентрацію солей і розчинених компонентів, що незабаром відіб'ється на здоров'ї.

Добре мати будиночок в селі, але джерельна і колодязна вода вже не така, як раніше.
Глибина свердловин зазвичай не перевищує 10-25 м, і усі пестициди, фосфати, важкі метали, що потрапляють в ґрунт, легко просочуються у воду. Дослідження показали, що джерельна вода по хімічному складу набагато гірша, ніж водопровідна в мегаполісі!

Важливо! Артезіанська, колодязна і джерельна вода, яка набирається про запас, вже через 12 годин непридатна для пиття, через добу - повна токсинів, а через дві доби годиться тільки для зливу.

Побутові вітчизняні фільтри доступні, але спрямовані на очищення води тільки від надмірного хлору і механічних домішок.

Зарубіжні фільтри роблять якісне комплексне очищення, але коштують дуже дорого (від 1000 грн). До того ж наша водопровідна вода знаходиться на рівні "технічної" і фільтри швидко виходять з ладу.
Міра очищення погіршується з кожним літром, а через пару тижнів фільтр починає повертати накопичення назад у воду. Треба щомісячно робити заміну фільтруючого елемента, що істотно "б'є по кишені".

Бутильована вода теж має свої підводні камені: у 80% випадків вона не відповідає нормам по мікробіологічному і хімічному складу, змісту макро- і мікроелементів! Нерідко в пляшках виявляють антибіотики, консерванти і бісфенол А, що може спровокувати порушення гормонального фону.

ЯК ЖЕ ОТРИМАТИ ЧИСТУ І КОРИСНУ ВОДУ?
Правильно, створити її своїми руками з "ДАНА ВИТА"!

Водоочисник "ДАНА ВИТА" - це інноваційне рішення в області очищення води, сировиною  для виробництва якого є КАОЛІНИ. Каоліни, це глини, що містять більше 50% КАОЛІНІТУ.   Каолініт це мінерал, що є з'єднанням ГЛИНОЗЕМУ і КРЕМНЕЗЕМУ. Глинозем - це оксид алюмінію (Al2O3) природного походження, Кремнезем - це оксид кремнію (SiO2). Коли Глинозем переводять в розчин, він набуває безліч гідроксильних груп у вигляді аквагідроксокомплексів. У продукті немає хімічних домішок та інших з'єднань, оскільки він отриманий безпосередньо з природної сировини.
Переваги:
- екологічний: має структуру природних глин, які є природними очисниками і відновниками води;
- ефективний: забезпечує найвищий рівень очищення води в домашніх умовах;
- вибірковий: нейтралізує виключно шкідливі для живого організму компоненти, зберігаючи усі необхідні мікроелементи і солі, які забезпечують оптимальний склад позаклітинної рідини;
- надійний: дозволений до застосування Міністерством охорони здоров'я України, Державною санітарно-епідеміологічною службою України, що підтверджується Гігієнічним висновком на вітчизняну продукцію № 05.03.02.-04/55841 від 17.12.15 р.;
- доступний: дозволяє отримати кристально чисту і корисну для здоров'я воду за доступною ціною;
- унікальний: продукт має унікальну рецептуру, аналогів якої немає у світовій практиці;
- універсальний: ефективно очищає воду з усіх відомих джерел умовно питної води при будь-якій температурі у будь-яких побутових умовах.

ЗРОБІТЬ ТРИ КРОКИ ДО ЧИСТОЇ І ЦІЛЮЩОЇ ВОДИ:
1. Візьміть водоочисник "ДАНА ВИТА" і змішайте його з водою з розрахунку 1 мл коагулянта на 1 л води.
2. Залиште на 10-12 годин.
3. Насолоджуйтеся смачною водою вищої якості!
ПОРАДА:                                                                                                                                                                                      Спочатку влийте в ємність трохи води, потім додайте коагулянт і наповнити місткість водою. Струмінь води, що тече, рівномірно розподілить водоочисник за усім обсягом місткості, а Вам залишиться тільки дати їй відстоятися!
Рекомендується при відстоюванні витримувати 10-12 годин, але якщо Ви не маєте такої можливості, можна вживати воду, очищену за допомогою "ДАНА ВИТА", вже після 60 хвилин. Основні процеси фільтрації від шкідливих елементів і домішок відбуваються в першу годину взаємодії з коагулянтом, пластівці, що потім утворилися, укрупнюються і осідають.
Якщо Ви все-таки вирішили злити воду через 60 хвилин, рекомендується пропустити її через косметичний ватний диск (він послужить додатковим фільтром).

ВОДООЧИСНИК "ДАНА ВИТА" - ЦЕ ВИГІДНО!
Пляшечка "ДАНА ВИТА" -  дозволяє отримати близько 400 л. чистої і корисної води для усієї сім'ї! Насолоджуйтеся бездоганним смаком живої води, приготованої своїми руками!

ВИ МОЖЕТЕ:
- Пити в сирому вигляді;
- Готувати перші і другі блюда, напої;
- Консервувати овочі і фрукти;
- Використати при лікувальному голодуванні, очисних процедурах, прийомі фіто препаратів і харчових добавок;
- Купати грудних дітей;
- Застосовувати при косметичних процедурах і догляді за волоссям.

Регулярне вживання води, очищеною за допомогою водоочисника "ДАНА ВИТА", сприяє:
1) зміцненню імунної функції організму;
2) нормалізації ваги;
3) швидкій гідратації;
4) ефективному виведенню токсинів з організму;
5) нормалізацій артеріального тиску;
6) активізацій обмінних процесів в організмі;
7) зниженню стомлюваності, нормалізації сну;
8) виправленню внутрішньоклітинних і інформаційних затисків;
9) запуску механізмів пролонгованої молодості і довголіття;
10) полегшенню процесу реабілітації при хронічних захворюваннях;
11) зникненню больових синдромів при поліартриті, остеохондрозі;
12) поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту;
13) зменшенню ризику виникнення і проявів алергічних реакцій;
14) поступовому розчиненню каменів у нирках, зникненню набряків;
15) підвищенню рухливості суглобів;
16) насиченню тіла енергією і бадьорістю;
17) фізичній активності;

"ДАНА ВИТА" ЗАВЖДИ НА ВАРТІ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!
Для отримання додаткової інформації і придбання водоочисника "ДАНА ВИТА",  звертайтеся:
Телефони:
+38(061) 707-38-77
+38(094) 920-78-77
+3(066) 442-34-93
+3(099) 442-11-50
+3(063) 41-36-075
+3(063) 36-12-152
+3(096) 690-80-10

Чиста вода - Чистий розум - Чистий організм - Міцне здоров'я - Щасливе майбутнє!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «МЕДЛАЙФ-БІО» - якісні послуги за міжнародними стандартами

Підпишіться на наш відеоканал