.
  • .

Районний ренінг з першої медичної допомоги

28-29 вересня в рамках проекту Міністерства іноземних справ Польщі, Мальтійської медичної служби Польщі і Мальтійської служби допомоги України «Розвиток системи добровольчої

рятувальної медичної служби в Україні», відбувся районний тренінг з першої медичної допомоги.
    Його проводила Оксана Опрятна - сертифікований тренер, капітан команди запорізького осередку рятівників-волонтерів, підготовлених в рамках проекту Міністерства іноземних справ Польщі, Мальтійської медичної служби Польщі і Мальтійської служби допомоги України «Розвиток системи добровольчої рятувальної медичної служби в Україні» на базі благодійного фонду Карітас Запоріжжя.
    У тренінгу, що проходив на спортивній базі "Волна", розташованій на березі Кураховського водосховища (м.Курахове Мар'їнського району Донецької області) взяли участь вчителі з фізичного виховання, захисту Вітчизни, викладачі медико-санітарної підготовки під патронатом відділу освіти Мар’їнської районної військово-цивільної адміністрації.
    Програмою заходу був передбачений семінар, ініціаторами проведення якого виступили керівник військово-патріотичного клубу «Чорний вовк» Олег Георгіїв та керівник військово-патріотичного клубу «Білий барс» Михайло Гладкий, а також районна громадська організація "Українська спілка ветеранів Афганістану" (воїнів інтернаціоналістів).
    На теоретико-практичному тренінгу були присутні представники з 26 навчальних загальноосвітніх шкіл Мар’їнського району. Загальна кількість осіб склала до 40 осіб.
Довідка:
    Благодійний фонд "Карітас Запоріжжя" є представництвом МБФ "Карітас України" і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
    Карітас (від лат. "caritas" – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

 


Відділ коммунікацій благодійної

організації «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя»     

   

Підпишіться на наш відеоканал